2726
عنوان

کسی هست با نشانه های اولیه ام اس اشنا باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 37 پست
حالا شماها چرا اینقدر ام اس رو بزرگش کردین که به خاطرس اینقدر گریه میکنید و استرس و وحشت میکنید؟

متاسفانه اینقد که از ام اس وحشت هست از بقیه بیماریها نیست  حتی مثلا همین کرونا !!!

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
اولا نترس انشالله چیزی نیس  گفتم که اگه از مور مور تبدیل به بی حسی بشه یا دچار دوبینی بشی  ...

نشانه اولیه شما فقط بی حسی بود یا مثلا دو تا نشونه با هم داشتین؟ ببخشید که میپرسم

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ایشالا همیشه سلامت باشی اگه ام اس باشه باردار میتونم بشم؟

بععععععله 

اتفاقا جالبه بدونی  ام اس توی حاملگی متوقف میشه و آزاری نمیرسونه و بعد از زایمان اگه بخاد اذیتی بکنه ، میکنه ☺☺

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
نشانه اولیه شما فقط بی حسی بود یا مثلا دو تا نشونه با هم داشتین؟ ببخشید که میپرسم

من از مور مور شروع شد بعد از دوهفته پاهام بی حس شدن مثل خواب رفتگی شدید 

ولی خوشبختانه اصلن تاحالا دوبینی نداشتم

2728
من عید همش دست وپام‌گزگز میکرد شب وروزم‌گریه بود رفتم دکتر گف ام اس نیست   توهمه

اخ اخ گفتی من دوماهه پاهام گزگز میکنه گفتن عصبیه

شما تاری دید نداشتی یا اینکه شماره چشت بره بالا؟

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

زندایم داشت یادمه قبل ک بفهمه میگفت بی حس میشن دست وپام اخریا نمیتونست راه بره ی سال بعد ک رفت دکتر تا زمان تشخیصش طول کشید الکیم عملش کردن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اخ اخ گفتی من دوماهه پاهام گزگز میکنه گفتن عصبیه شما تاری دید نداشتی یا اینکه شماره چشت بره بالا؟

نه فقط چنروز پاهام و دستام گزگز کرد که همش تلقین بوده بعدش قطع شد

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
من از مور مور شروع شد بعد از دوهفته پاهام بی حس شدن مثل خواب رفتگی شدید  ولی خوشبختانه اصلن تا ...

اون ازچی میاد چیکارمیکنه با ادم ؟

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین عزیزم مورمور شدن و گزگز کردن توی خیلیییی از بیماریها هست مثل اعصاب  کم خونی  کمبود ویتامین ب و...و..

احتمالا بخاطر سقط هم ناراحتی اعصاب داری و هم کمخونی  و کمبود ویتامین

قول میدم خودت رو تقویت کنی خوب بشی🌺🌺🌺

اولا نترس انشالله چیزی نیس  گفتم که اگه از مور مور تبدیل به بی حسی بشه یا دچار دوبینی بشی  ...

خدا قوت عزیزم اشناالله خدا بهت شفای عاجل بده .ببین دکتر خیر اندیش سرچ کن برای ام اس یه داروهای خوبی میگه 

دیدی؟

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
خدا قوت عزیزم اشناالله خدا بهت شفای عاجل بده .ببین دکتر خیر اندیش سرچ کن برای ام اس یه داروهای خوبی ...

ممنون عزیزم 

راستش من بیماریم خفیفه برا همین زیاد دنبال ایتچیزا نرفتم البته تنبلی کردم 🙈☺

ممکنه چربی داشته باشی عزیزم بعدم از هرچی بترسی بیشتر جذبش میکنی اصلا نترس خونسردیاا حفظ کن ادم که واسه یه چیزه ساده انقدر بهم نمیریزه انقدر استرس و ترس نداشته باش وکلا عصبی تشو تنشتم از خودت دور کن کلا بده برای سلامتیه روح وجسم 

❤❤❤❤
ممنون عزیزم  راستش من بیماریم خفیفه برا همین زیاد دنبال ایتچیزا نرفتم البته تنبلی کردم 🙈☺

حتما یه سرچ کن خیلی چیزای عالی میگه همش هم از راه تغذیه درواقع گرمیجات زیاد باید خورد

چند سالته؟

2706