2737
2739
عنوان

شوهر سابقم میخواد زن بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 8363 بازدید | 283 پست
ن ولی شاید من برگشتم😂

اشتباه نکن.زن حق رجوع نداره

زن حق ازدواج مجدد تا سه ماه رو نداره چون شاید مرد بخاد برگرده

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اشتباه نکن.زن حق رجوع نداره زن حق ازدواج مجدد تا سه ماه رو نداره چون شاید مرد بخاد برگرده

جدی؟؟؟؟

من فکر میکردم میشه برگردی 

دقیقا روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍خدایا شکرت❤️
خیلی جونی ک بچه  هم داری؟چرا باهاش ازدواج کردی خو

ن ندارم بچه

بخدا ی جوری خودشونو جا میزدن انگار پیغمبرن

اره بقران  ساعت۱۱شب گفت برو‌خونه بابات  بعد دیگه رام نداد  بعد فهمیدم رفته سراغ زن ...

مهریه تو گرفتی؟

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
2738
اره بقران  ساعت۱۱شب گفت برو‌خونه بابات  بعد دیگه رام نداد  بعد فهمیدم رفته سراغ زن ...

حتما میخاست با زن اواش ازدواج کنه تا انتقام بگیره لابد.چون انداختش زندان

بچه ها یکی از شوهرش جدا میشه واسشون پیام میره؟؟

یعنی چه پیامی؟

شما داری نخود هر اش میشی اصلا به تو چه ربطی داره دروغ میگه یا نه؟ خوش نمیاد برو بیرون از تایپکش و ...

از ماست ک بر ماست عزیزم 

وقتی زنا همدیگه رو‌میکوبن چ انتظاری از مردای بی غیرت باید داشته باشیم

این ب من ثابت شده ک کسی مدام دنبال اینه ک طرف رو بی دلیل خراب کنه خودش از همه خراب‌تره 

خودتو ناراحت نکن عزیزم

خب پس زخم خوردی که داری حمله میکنی اولا تاپیک که میزنی یعنی کل کاربرای سایت بیان،پس کارت دعوت فرستا ...

عزیزم من مشکلی ن با شما داشتم ن با کس دیگه 

شما ک میگی من دروغگو م باید منتظر نتیجه ش هم باشی 

یه پلک زدن بی جواب نمیمونه توو دنیا چ برسه شمایی ک چندبار انگ دروغگویی ب من زدید من چندبار توضیح دادم ولی باز حرف خودتونو میخواید تحمیل کنید

موفق باشید😊

استارتر عزیز

متاسفانه شما هیچی از حق و حقوقت و قانون نمیدونی

خیلی ناراحت شدم

یادمه یبا  یه خانمی که وکیل بود اگه اشتباه نکنم یه تاپیک زده بود تا خانمها رو با حق و حقوقشون اشنا کنه

و مرتب تاکید میکرد که مطالعه کنیم و دنبال کنیم تاپیکش رو...

شما که نت زیر دستته

چرا مطالعه نکردی؟ ینی کسی نبود حتی در مورد این مساله بهت مشاوره بده که عده مال خانمهاس.این خیلی پیش پا افتاده اس

وقتی طلاق نامه ات امضا میکردی متنش رو نخوندی؟؟

مهریه چی؟

بخشیدی به یه مرد هوس باز؟؟

میدونستی اگه مرد طلاق بخاد فقط مجبوره اول تمام مهریه ات رو بده؟

😍ninimod.اکسسوری اتاق کودک و سیسمونی🌷
برات اسکرین گذاشتم از رو هم نمیری که آخه بیخود میکنی میای با احساسات زنای ساده بازی میکنی فکر کردی ...

من این پیامتو الان دیدم 

متاسفم برای ادب و شعور نداشتنت

خدا کمکت کنه عزیزم🌹

استارتر عزیز متاسفانه شما هیچی از حق و حقوقت و قانون نمیدونی خیلی ناراحت شدم یادمه یبا  یه خ ...

بله بخشیدم 

چون از دادگاه بدم میومدم 

حیف عمرم ک توی دادگاه برای همچین مردی بزارم بهترین و بزرگ‌ترین قاضی خداست 

سپردم ب خودش من ی بار ضربه خورده بودم نمیتونستم دوباره خودمو بندازم توو راه دادگاه سختم بود

2706