2726
عنوان

گوشیم افتاد تو آب بیاین😭

1323 بازدید | 35 پست

دوستان دیشب میخاستم گلارو آب بدم دخترم گوشیم انداخته بود توی تو آب پاش منم ندیدم شیر آب باز کردم روش تا نصفه ک آب شد شوهرم گفت یه چیزی توشه دیدم گوشیمه سریع درش آوردم سیمکارتان در آوردم اباش مکیدم بیرون گذاشتمش تو گونی برنج تا صبحی الانم با جارو برقی گرفتم جا سیمکارتیش اینا... روشنش کردم مشکلی نداره درسته ولی میترسم یهو آب مونده باشه بسوزه😭تازه هم خریدمش😭بنظرتون چیزیش میشه؟ 

براچی درش اوردی خاموش کن ببر دوباره بذار

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله که چیزی نمیشه اگه روشن شده حله دیگه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

الان چطور امدی

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
پس الان با چی اومدی نی نی سایت 

با لب تاپم میشه من خودم گاهی با لب تاپ میام

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
گفتم ک روشنش کردم چیزیش نبود

بزار قشنگ مطمین شی‌ خشک شده

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
2706