2737
2739

چند باری از دوستو اشنا شنیدم میگفته گمونم عروسم حاملس.اینم بگم بشدت از من بیزارو متنفره از خودم هیچی نپرسیده.حالا به شوهرم گفته زنت مریض احواله?شوهرمم بشدت ناراحت شده گفته چی شده ک مریض باشع?اومده خونه بامن دعوا راه میندازه ک تو چیکار کردی اینا فک میکنن حامله ای?منم گفتم اونا فکر میکنن من باید جواب بدم?اصلا بیخود کردن واسه من حرف دراوردن  حاملم?میخوام زنگ بزنم به مادرشوهرم دق دلمیو خالی ..بنظرتون بکنم اینکارو...اینم بگم ب خودم چیزی نگفته اما همش پشت سر....

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

بزنگ ولی شوخی خنده بگو

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

زنگ‌ بزن هرچی هرچی هرچی ازدهنت درمیاد بگو⁦☹️⁩

درتاریخ ۱۳۹۹٫۹٫۹ انشالابهترین اتقاق زندگیم خواهدافتاد🌹کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀

بد حرف نزنی داستان شه! بهش بگو لطفا هر جا رفتین نگین من باردارم از کلمه حامله هم استفاده نکن!! بعدم بگو اگه خواستین گمونتون رو جایی بگین بهتره اطمینانتون رو بگید که حرفی هم پشت من نباشه که مخفی کارم از خانوادا شوهر

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍

😐😐

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...

مال من تازه میخاستم  برم برای کاشت.. رفته بود به اقوام گفته بود اگعروسم از موقع پریودی گذشته حالا من از همه جا بی‌خبر.. اون اقوام بهم گفت حامله ای!؟ گفتم نههههه گفت مادرشوهر گفته پریودت گذشته.. مثلا میخواسته نفهمن کاشت کردم چقد بدم اومد

زنگ بزن بهش بگو خودم خبر نداشتم ک حاملم اول ب خودم خبر میدادی ک خوشحال شم

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2706