2726

مادر شوهرم آدم خوبیه ولی از اوناست که از دعوا و دردسر میترسه .من یه مدت طولانیه با جاری ها و خواهرشوهرهایه مجردم  قطع رابطه کردم حالا مادرشوهرم زنگ زده به شوهرم گفته همه رو دعوت کردم تو هم بیا واسه نهار اینجا شوهرمم بی خیال نشسته پا تلوزیون و میگه نمیرم چرا نگفت تو هم بیای پس نمیرم الان یه خورده پیش خواهر شوهرم پی ام داد (میخوای به کجا برسی با این کارات؟؟ آخه مگه من گفتم نره خدا شاهده هیچی نگفتم بش خودش میگه نمیرم به نظرتون جواب پیامشو چی بدم؟؟؟🤔

اصلا جواب نده 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو من چیزی نگفتم ما ی خانواده ایم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2706