2726
عنوان

😹💫خنده دار ترین خرافاتی که شنیدین چی بود💫😹

| مشاهده متن کامل بحث + 9396 بازدید | 417 پست
🤣🤣🤣 بهم روحیه دادید چونکه واقعا میترسم 🤣

خب بختک که فلجی عضلاته خودمونه😂😂😂😂

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی دیگه که به خدا توفامیل هست ومن امتحان کردم جواب گرفتم و برای یه دختر دیگه هم امتحان کردم و بعد دوماه ازدواج کرد اینکه تو محضر که قند میسابن رو سر عروس و داماد اون خاکه قند که خیلی هم کمه شاید یه قاشق چایخوری هم نباشه اونو بدید دختر مجرد با آب حل کنه بخوره واون پارچه روهم روسرش بتکونید خیلی خوبه 

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
2728
🤣🤣🤣 بهم روحیه دادید چونکه واقعا میترسم 🤣

جن وجود داره اما خداوند اجازه نمیده به انسانها نزدیک بشن مگر اینکه خود انسان بره طرفشون. خدا تو قران جن هارو تحدید کرده با شهاب سنگ که حق نزدیک شدن به انسان رو ندارن. اما بختک رو  بزن نت قشنگ توضیح علمیش میاد .قانع میشی. بختک اصطلاحی هست بین قدیما که خرافاتی بودن بکار میبردن. الان دلیل علمی و اصلاح علمی هست . 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
اخه اسفند بسوزه چطور چشم بد رفع میشه؟ اونم گیاهه دیگه از فضا که نیومده

اسفند باعث دور کردن انرژی منفی می شه

فقط حیدر امیرالمومنیناست  لعن علی عدوک یا علی و فاطمه اولی و دومی و سومی . ع . ...ه
اری😂😂😂بچه بودم بخدا بادوستم داشتیم خاله بازی میکردیم،بچه همسایمون اومد،یه نوشابه زردم دستش از م ...

خخخخخ

حالا عاشق جفتتون شده؟؟؟😂😂😂😂

تباهی تبااااااه😂

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌
2706