2726
عنوان

برا شوهرم بخرم خوبه؟؟

219 بازدید | 21 پست

بچه من باردارم برا سالگرد ازدواجمون نتونستم تو این اوضاع چیزی بخرم دوهته دیگه تولدش منم پا به ماهم الان ..به پدرم گفتم براش ساعت بخره..به نظرتون خوبه ؟؟ خوشحالش میکنه ساعت ؟؟هدیه مردونه پسندی هس؟؟ ساعت سه موتوره هابلوت البته اصل نیستا اصلش 100میلیون به بالا بود ..چینی هس اما ضمانت موتور داره تا یک سال  حالا ساعت خوبه؟؟ دوست داشتم عطر بخرم اما خب عطر سلیقه ای هس ممکنه سلیقه پدرم به سلیقه من نخوره چون خودم اجازه بیرون رفتن ندارم تو کرونا زحمت خریدش برا پدرمه و اینکه بوی عطر رو نمیشه آنلاین فهمید   نظرتون چیه؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره عزیزم ساعت انتخاب خوبیه. به پدرت هم سپردی

خیالت‌راحت عزیزم.

انتهای دریا را برکه ها نمی فهمند 😞...                                                    پس ببخش اگر گاهی گم میکنم نشانیت را....                               میشه برای موفقیت در رشته ام یه صلوات بفرستی🌼؟                         🦋اللهم عجل فی فرج مولانا یا صاحب الزمان🦋

من یه پیرهن براش خریدم با یه شورت..چقدم خوشحال شد

ساعت نمیندازه.

اگه شوهر شما استفاده میکنه خوبه.مبارکه

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
من یه پیرهن براش خریدم با یه شورت..چقدم خوشحال شد ساعت نمیندازه. اگه شوهر شما استفاده میکنه خوبه.م ...

عزیزم میگم که من شرایط بیرون رفتن ندارم خب اینا خیلی سلیقه ایه..ساعت رو هم مدلش فرستادم برا پدرم جایی که اشناشه بره بگیره.. والا لباس یا کتونی خوبه

آره عالیه چرا خوشحالش نکنه مبارک باشه سالگرد ازدواجتون 🌹🌹

اینو برا تولدش میخوام 😂از طرف خودمودختر تو راهیم که هفته بعدش دنیا میاد.. سالگرد نشد براش کادو بخرم همه،جاتعطیل بود خودش به من نقدی داد اما من حس کردم زشته زن به شوهرش پول هدیه بده

2706