2733
2734

من ماهي يدونه٥٠٠٠٠مصرف ميكنم 

ولي بايد دكتر تجويز كنه 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

البته ايراني ها اكثرا كمبود ويتامين دي دارن ولي ازمايش بده چون محلول در چربي هست مثل ويتامين سي محلول در اب نيست 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من ماهي يدونه٥٠٠٠٠مصرف ميكنم  ولي بايد دكتر تجويز كنه

من دو هفته ی بار استفاده میکردم.  چن ماه پیش ازمایش دادم کمبود ویتامین دی داشتم منتها یادم رفته چطوری باید استفاده کنم.دو هفته ی بار دو تا خوردم این هفته نخوردم پس بزارم یک ماه بشه بعد استفاده کنم

من دو هفته ی بار استفاده میکردم.  چن ماه پیش ازمایش دادم کمبود ویتامین دی داشتم منتها یادم رفته ...

شماره دكترتو داري؟؟ي زنگ بزن بپرس 

من خودم ماهي يكي ميخورم 

بهتره با دكترت مشورت كني 

اگه تازه شروع به مصرف کردی تا هشت هفته هفته ای یکی بعدهشت هفته ماهی یدونه۵۰۰۰۰ البته اگ باردارنیست ...

من دو هفته ی بار خوردم .تازه شروع کردم الان دوتا دونه بین فاصله دو هفته خوردم. این هفته هم بخورم یا نه ماهی مصرف کنم؟ ازمایش دادم کم داشتم

2706