2737
2734

چطوری باید ازش استفاده کنم 13سال قبل خریدم هنوز تو کارتنشه فقط دو تا پره پلاستیکی داره و یه کلید که میزنم خیلی آروم پره ها میچرخن یعنی امکانش نیست بتونم شیر و شکری که داخل فریزره و سنگین شده  رو باهاش هم بزنم چون مقاوم نیست الان دم دست نیست عکس بزارم کسی نمیدونه چجوریاس

باید اون کاسه شو دو سه روز بزاری تو فریزر بعد خوب که یخ زد مواد بستی رو که شامل شکر و شییر و پودر ثعلب و وانیل و گلاب هست و بریزی توش دکمشو روشن کنی خودش میچرخه و کم کم بستنی درست میشه

باید اون کاسه شو دو سه روز بزاری تو فریزر بعد خوب که یخ زد مواد بستی رو که شامل شکر و شییر و پودر ثع ...

واقعا ولی پره های خیلی ضعیفه طوری که بستنی یخ زده رو فک نکنم زورش برسه هم بزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید اون کاسه شو دو سه روز بزاری تو فریزر بعد خوب که یخ زد مواد بستی رو که شامل شکر و شییر و پودر ثع ...

ببخشید کاسه رو خالی بزارم فریزر آره یه جنسیه نمیتونم باهاش بستنی درست کنم

خیلی ممنون کلا بیخیالش شده بودم باید برم پیداش کنم استفاده کنم آن شالله ک خوب بشه

من همیشه درست میکنم  وقتی که هواخیلی گرمه کشوهای فریزر و در میارم بعدش  کامل خودشو میزارم اون تو که جاش سرد باشه بعد روشنش میکنم قشنگ بستنی درست میکنع 

2738
من همیشه درست میکنم  وقتی که هواخیلی گرمه کشوهای فریزر و در میارم بعدش  کامل خودشو میزارم ...

یعنی فریزر از برق می‌کشی یا نه یا اینکه در فریزر بازه و بستنی سازم. میزنی تو پریز و روشن میکنی؟

یعنی فریزر از برق می‌کشی یا نه یا اینکه در فریزر بازه و بستنی سازم. میزنی تو پریز و روشن میکنی؟

نه به برقه کشوهاشو با چیزای توشو میارم بیرون اونوومیزارم تو درفریزر و میبندم که حین چرخیدن  دستگاهش سرد باشه جاش بعد نیم ساعت یک بستنی کش دارو خوب بهت میده