2737
2739

چی بود موضوعش؟

صبح پا شدم چند تا ریپلای داشتم ولی تاپیک حذف شده بود نفهمیدم کدوم تاپیک بود!

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا توو این سایت بچه دبستانین و توو اون دوره گیر کردن دم ب دقیقه برای هرچی گزارش میزنن

تویی ک شبیه ناظمای مدرسه ای توو این سایت نیا و انقدر عقده هاتو با زدن گزارش خالی نکن بدبخت اونایی ک دور شماها هستن.(اسی با تو نبودما😁)

2728
چی بود موضوعش؟ صبح پا شدم چند تا ریپلای داشتم ولی تاپیک حذف شده بود نفهمیدم کدوم تاپیک بود!

گفته بود زمان مجردیتون و متاهلی رو کی کراش داشتین دیشب خیلی حال داد مسخره بازی درمیوردیم الان دیدم اعلان داشتم ترکیده بود 

قصر میسازم بآ تمام آجرهایی که به سمتم پرت کردن :)
بعضیا توو این سایت بچه دبستانین و توو اون دوره گیر کردن دم ب دقیقه برای هرچی گزارش میزنن تویی ک شبی ...

دقیقا نی نی سایت شده جای خاله زنک بازی خو دو دقه  بزارین ملت خوش باشن☹☹

قصر میسازم بآ تمام آجرهایی که به سمتم پرت کردن :)
گفته بود زمان مجردیتون و متاهلی رو کی کراش داشتین دیشب خیلی حال داد مسخره بازی درمیوردیم الان دیدم ا ...

این چیز طبیعی هستش

من خودم خیلی دوس دارم زن اینده ام .مثل زن همسایمون کرد و قشنگ و اهل زندگی باشه

2738
گفته بود زمان مجردیتون و متاهلی رو کی کراش داشتین دیشب خیلی حال داد مسخره بازی درمیوردیم الان دیدم ا ...

آهاااا یادم اومد

وا برای چی ترکید پس😐

مسخره ها

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️