2726
عنوان

خانواده شوهرم(مادرشوهرم)

464 بازدید | 41 پست

خیلی اخلاق بدی داره ماله کش کلا،بعدش مثلا اگر کاری برای کسی نکن میگن ما رسم نداریم حتی مشکی شوهر منو بعد جهل در نیاوردن ما رسم داریم با خودم گفت الان بهم کلی روسری میدن هیچی ندادن،به مادرشوهرم گفتم گفت رسم نداریم،خانواده همسر شما اینجورن؟؟؟

کی فوت کرده بود؟

هیچوقت ازشون چیزی نمیخوام وهیچوقتم گلایه نکردم پیششون 

ناراحتم بشم انتظارم داشته باشم بهشون نفهموندم

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پدرشوهرم

تو باید به مادرشوهرت بلوز اینامیخریدی اگه خواهرشوهرداشتی یه چیزیم برااون 

نه که مادرشوهرت بیاد براتوبخره

چون پدرشوهرته تو باید واسه اونا میخریدی 

من برای مادرشوهرم خریدم اخه من تنها عروسم فامیلایی اونا باید میخریدن،هیچ کدوم هیچی نخریدن برای شوهرم که باید میخریدن،داداشام و مامانم برای ما خریدن اما خانواده اونا هیچ کدوم 

بقیه باید مشکی شمارو در بیارن نه خود اون خانواده . اقوام باید در بیارن و فامیلای شما . چقد انتظارات بیجاس اونا داغدارن تو انتظار روسری و لباس داری؟؟؟؟؟ یکی میخواد مشکی اون خانواده رو در بیاره

چون پدرشوهرته تو باید واسه اونا میخریدی 

برای کیا فقط مادرشوهرمه و شوهرم بعدش بقیه هیچی براشون نخریدن فقط اوندیم شهر خودمون داداشم و مامانم براشون خریدن حتی مادربزرگمم به مادرشوهرم کادو داد،اما از خانواده اونا هیچی یه سر سوزن

دقیقا استارتر و خانوادش باید شوهر و مادرش و برادرشوهر خواهر شوهر رو از عزا در می آوردن 

ما در اوردیم پس بقیه چی ما حتی پدر بزرگ شوهرمم از عذا در اوردیم بقیه چی؟؟؟خواهرشوهرم ندارم

توباید به مادرشوهرت کادو میخریدی وانتظار وکاری بابقیه نداشته باش.

مادرشوهرت وخواهرشوهرتم عذادارن ازاونا انتظارت الکی هست

منم منظورم از فامیلاشون بود نه خودشون 

تو این گرونی انتظارت از فامیلاشونم بیجاس . وظیفه پدر و مادر و خواهر برادر شماس که مشکی تو و شوهرتو در بیارن . توام وظیفه داری برا مادر شوهرت یچیزی بگیری مشکیشو در بیاری

توباید به مادرشوهرت کادو میخریدی وانتظار وکاری بابقیه نداشته باش. مادرشوهرت وخواهرشوهرتم عذادارن از ...

بابا بخون متوجه میشی من از مادرشوهرم پرسیدم چرا فامیلاتون چیزی ندادن نه چرا خودشون

2706