2726
عنوان

بیکاری اقایون

325 بازدید | 43 پست

سلام. شوهرم راننده شرکت بخش بود اوایل عید ب خاطر کرونا داداشش گفتن نروسر کار. خدایی نکرده مریض میشی ومامان ازت میگیره شوهرمم نرفت هرچی بهش گفتم خب مراعات کن اینهمه دیگه میرن. حتی خود داداشت. فایده نداشت یک ماه بیکاربود. تا یک ماه رفت پیش داداشش و دوباره بیخیال شد بازم بیکاره. منم بخاطر بی پولیش ناراحتم بچه کوچیک دارم.وعید غدیر بخاطر ی مهمونی ندادن چقدر حرف شنیدم و گفتن فرارکردی نیان خونت و... 

خودم شاغل بودم ولی بخاطر دخترم ولش کردم. دنبال کاریم ک بتونم توخونمون انجام بدم کسی تجربه ای داره. والان چ رفتاری باشوهرم داشته باشم. حتی پول نداره ی مای بیبی بخره بعد همون 100تومن یارانه رو دیروز خرج کرده حتی من نمیدونم چیکارش کرده. اصلا اهل پس انداز نیست. الانم ک فهمیده من ی 4تومن دارم خیالش راحت شده حتی بدون اینکه بهم بگه با کارتم رفته خرید واسه خونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کارتت از دسترسش خارج کن دلیلی نداره وقتی بی مسیولیت کمکش کنی  بعدم علت الان نرفتن سرکارش چیه ؟ ...

مخاد ماشین بگیره واسه خودش کارکنه ولی پولش جورنشد. قراربود داداشم براش وام بگیره ک نشد ولی خب اوهم باید یکاری می‌کرد و ب امید وام نبود... وقتی امروز بهش گفتم کارت رو بهت نمیدم ناراحت و شد قهرکرد

بهش بگو بچه کوچیک داریم ها این پس انداز کردم خونه بچه کوچیک دار باید یک تومن کم کم تو هونه الکی باشه لازمه خدایی نکرده بچه نریض بشن بایذ دستمون بکنیم تو دماغمون چوتاه نیا بگو برو سر کار بچه هرج داره زندگی خرگ داره اللن اون داداشت میاد میگه بیا دو قرون پول خرج زندگیت بده 

فقط همسر شما نبود که نرفت سرکار پدر من هم اوایل یه ماه خونه بود بعد رفت سرکار الانم یه بیماری داره که باید یه چند هفته خونه باشه تا خوب بشه 

ما مشکل بی پولی نداشتیم خداروشکر ولی راجب شکل باید از کسبه اطراف پرس وجو کنید

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!
مخاد ماشین بگیره واسه خودش کارکنه ولی پولش جورنشد. قراربود داداشم براش وام بگیره ک نشد ولی خب اوهم ب ...

بزار قهر کنه بعدم به داشش بگو تو خرجمونو میدی هی زیر گوشش میخونی نرو سرکار

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706