2410
2553
عنوان

خانمهای باردار یه لحظه میاین

172 بازدید | 25 پست

سلام خانمها طول سرویکستون تو سونو آنومالی هفته 18 چند بود؟واسه من 32.تو ان تی 38 بود یه دفع خیلی اومد پایین؟خیلی خطرناکه؟دکتزم گفت سرکلاژ نمیکنم میترسم اخه یه خورده ریلکسه.ممکنه سقط بشه؟

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

تو رو خدا راهنماییم کنید دوروزه دارم از استرس میمیرم.

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من 31 بود سرکلاژ هم نکردم حتی دکتر استراحت هم نداد مشکلی هم ندارم خداروشکر الانم هفته سی و سه هستم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2456

برامن ان تی ۳۲ بود با واژینال شیافو ایناهم ندادن

زیر ۲۹ سرکلاژه

فقط استراحت کن 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
شیاف بهت نداد؟؟؟دکترت رو عوض کن عزیز

نه واسه شما چند بود؟من خودم ازقبل بخاطر هماتومم شیاف استفاده میکنم.با یه دکتر دیگه هم مشورت کردم اونم گفت سرکلاژ نکن.

مال من 31 بود سرکلاژ هم نکردم حتی دکتر استراحت هم نداد مشکلی هم ندارم خداروشکر الانم هفته سی و سه هس ...

خداروشکر.ببخشید میپرسم تو ان تی چند بود؟ممکنه همین 32 ثابت بمونه دگه کنتر نشه خیلی میترسم...

2714
نه واسه شما چند بود؟من خودم ازقبل بخاطر هماتومم شیاف استفاده میکنم.با یه دکتر دیگه هم مشورت کردم اون ...

واسه من ۳۷بود تو ان تی. شیاف داد البته دیگه الان الحمدالله خطر رفع شده

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
من اینطوری بودم چیزی نیست .بعد 5 ماه دیگه سرکلاژ نمیکنن باید بیشتر استراحت کنی کار سنگین اصلا انجام ...

باشه مرسی.

خداروشکر.ببخشید میپرسم تو ان تی چند بود؟ممکنه همین 32 ثابت بمونه دگه کنتر نشه خیلی میترسم...

من آن تی نرفتم نمیدونم چند بوده اون موقع 

آره چرا نمونه به خودت فشار نیار استراحت کن 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

تو ان تی ۳۲ بود انومالی هم گفت همون دوروبر ۳۰ سرکلاژم نشدم شیافم نداشتم مسافرتم رفتم و بارداری عادیمو داشتم الانم ۳۷ هفتمه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
من آن تی نرفتم نمیدونم چند بوده اون موقع  آره چرا نمونه به خودت فشار نیار استراحت کن

ممنون دوسته خوبم ایشالله به سلامت نی نیتو بغل کنی

تو رو خدا راهنماییم کنید دوروزه دارم از استرس میمیرم.

تا جایبکه من بدونم تا ۲۵ هم اوکی هست.استراحت کن.خوب میشی.حتما کار سنگین یا پیاده روی زیاد داشتی

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

منم 32 یه دکتر بهم شیاف داد میگفت سرکلاژ اون یکی گفت نخور کلی هم دعوا کرد بعدم جفتم قدامی گفت اسراحت همین

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝
2706