2726
عنوان

کار بدی کردم ؟؟؟

355 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها گفتم با مادرشوهرم زندگی میکنم جرعت ندارم جایی برم یا خونه مامانم  یاید توضیج بدم به همشون وقتیکه هم میام اخماشون توی همه میترکن از حسودی   منم دیروز رفتم دکتر با مامانم ازونورم خونشون شب که اومدم خونه مامانش و خواهرش گف کجا بودی گفتم خونه مامانم رفتم دکتر اره دیگه از صبح تا شب خونه مامانتی ایشالا پسرممم یه زن پبدا کنه منم گفتم خب بگیره بچه رو هم ازت بگیریم توهم برو دنبال مامانت زنی که صبح تا شب نباشه چ بدرد میخوره بعد منم گفتم مگه دخترای شما هرروز اینجا نیسن منم خونه مامانم بودم به تفریح که نبودم و ناجا نبودم خواهرش گف منم با خودت مقایسه نکن من بچه هام همسن توان ایا حرف بدی گفتم بقران خسته شدم از بس هرجا رفتم توضیح دادم و شبش اخماشون توی هم بود واسه اولین بار حرف دلمو زدم و جواب دادم خیلی دیگه عقده شده بود واسم 

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هنوزم کسایی هستن که با مادرشوهر تو یجا باشن

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

یاد اوایل زندگی متاهلی خودم افتادم

همه دردهام تازه شد

با تمام وجود درکت میکنم

خیلی خیلی  کنار اومدن با آدم نماهای زور گو سخته

فقط چاره دوری  دوری وفقط دوری

ما از وقتی که خونمون  وازشون جدا کردیم

وهمسرمم ثابت کرد که دیگه حق دخالت ندارن

ورفت وآمدهامون ومتعادل کردیم

طعم آرامش وچشیدیم

هر چند الانم مدام حسادت میکنه

ولی اهمیت نمیدم

با شوهرت هماهنگ کن کونه مادرشوهرتو بسوزون...

چند بار که با مادر شوهرت بگی شوهرم گفته برو بیرون بگرد پیش مامانم اینا همش نمون افسرده میشی مثل اینا....اونم دیگه میفهمم نباید پا روی دمت بزاره....

همه رفتارهای بدی که باهات میشه دلیلش خودتی......چون اجازه میدی بهت توهین کنن

من اگه مادر شوهرم بهم بگه پسرم یه زن دیگه پیدا میکنه چنان جنگی درست میکنم ساعت ها بزن بزن داشته باشه😐

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
2706