2733
2734
عنوان

سوال زنانه

479 بازدید | 29 پست

دوستان میگم‌من قبلا ناحیه تناسلیم علائمی شبیه عفونت داشت قرار بود برم‌دکتر ولی خودش خوب شد نرفتم ممکن مشکل ایجاد کنه در اینده ؟ 

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279

نه اگه مشکلت حاد نبوده،ولی دیگه این واضحه که خانوما ۶ماه یکبار یا نهایتا سالی یکبار باید چکاپ بشن،خیلی وقتا عفونت هیچ نشونه خاصی نداره ولی توی معاینه یا پاپ اسمیر مشخص میشه

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اشتباه میکنی حتما برو

متخصص برم راستش برا سینه هام قراره برم بگم همونجا معاینه هم بکنه ؟ 

راستش من با اینکه مجردم اما فهمیدم که واژینسموسم اگه اسمشو درست گفته باشم 

میترسم اصلا

من تا حالا یه بارم نرفتم چکاپ 

خب زیادم تعجب نکردم چون زیاد این حرفو شنیدم،نمیدونم چرا خانوما نسبت به خرید لوازم ارایش و لباس و خیلی مسائل دیگه سهل انگار نیستن،بابا ما زنها سیستم جنسی حساس و پیچیده ای داریم،تو رو خدا نسبت بهش بی تفاوت نباشیم،سالی یکبار یه چکاپ چه مجرد چه متاهل هیچ مشکلی بوجود نمیاره

خب زیادم تعجب نکردم چون زیاد این حرفو شنیدم،نمیدونم چرا خانوما نسبت به خرید لوازم ارایش و لباس و خیل ...

لوازم ارایشی نمیخرم اصلا 😁 

اخه برا ما هر وقت مشکلی پیش‌میاد میزیم‌دکتر چشم سعی میکنم برم‌

راستی قراره برا سینه هام‌برم  بگم همونجا یه معاینه هم‌بکنه انجام‌ میده؟ 

بگم چیو معاینه کنه  ؟ 🤐

لوازم ارایشی نمیخرم اصلا 😁  اخه برا ما هر وقت مشکلی پیش‌میاد میزیم‌دکتر چشم سعی میکنم برم‌ ر ...

بهت میگه دراز بکش همینجوری با دست سینه هاتو لمس و معاینه میکنه،اگه خیلی تخصصیش نخوایم بکنیم و مشکل خاصی نباشه که نیاز به ماموگرافی و سونو و این چیزا باشه،همینکه بگی میخوام سینه هامو معاینه کنید کافیه،فقط یه دکتر خوب و باتجربه و  خوش اخلاق برو که از اینا نباشه که نذاره حرف بزنی فقط بخواد تند تند ویزیت کنه،حتی میتونی پیش یه کارشناس مامایی که خوب باشه  هم بری اگه مورد خاصی نداری

2738
خب پایین تنه چی اونو چی بگم؟ 

شما مجردی که معاینه نمی کنن! فوقش اگه سوزش یا خارش دارید دارو میده!

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
متخصص برم راستش برا سینه هام قراره برم بگم همونجا معاینه هم بکنه ؟  راستش من با اینکه مجردم ام ...

🙄🙄🙄🤔از کجا فهمیدی وقتی مجردی؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
لوازم ارایشی نمیخرم اصلا 😁  اخه برا ما هر وقت مشکلی پیش‌میاد میزیم‌دکتر چشم سعی میکنم برم‌ ر ...

تو چند سالته؟؟؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706