2726

چطور کنار اومدین؟

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تمام کشوهارو چسب زدم تلویزیون رو دیواره 

یک دراور کوچک چهارکشوعه با کمد کوچک داشتم گذاشتمدجلوی اشپزخونه روشم چند تا تشک گذاشتم پسرم نیاد تو اشپزخونه نه بخاطر ریخت و پاش خیلی ب گاز دست میزنه و کتری و چیزای داغ واقعا وحشتناکه  

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

خواهر من، من اصلا طاقت ندارم ولی مامانم میگه بذار بچس بریزه بپاشه بابام هم یه جورایی میگه بذار بریزه میگه بازی می‌کنه خوب کنار اومدن راحت اما من نمیتونم😐 بعضی وقتا میتونم بعضی وقتا نه😂😂

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما   
قفل نمیزارن هم براشون گرون میشه هم میگن سنگین میشن من خواستم انجام ندادن

خوب پول شو میدم 

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

حاصل عمر20ساله دختربزرگم رودخترکوچیکه تواین چندماهه نابودکرده

همه اسباب بازی هاوکتابهاودفترهای بچگیش رو

ماشاءالله تایه روزچیزی رونابودنکنه راحت نمیشه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

یه تجربه .....سعی کنید وقتی بچه دار میشین ازاول برای بچه حدومرز بزاری اینو که میگم اصلا سخت نیست بعضی مواقع که کارداریم یا سرگرم هستیم به بچه مون اجازه هرکاری رو میدیم بعد میخواهیم این بچه رو توبیخ کنیم ولی فایده ای نداره ازاول همه جیز رو بچینیدولی بایده ونباید رو به بچه آموزش بدید دخترمن اینکار رو کرد بچه هاش که کوچیک بودن حتی یه چیز کوچیک هم نشکوندند البته ازاول که بچه نوپا میشه باید شروع کنید 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2706