2733
2734
عنوان

اذیت کردن بچه چهارسال و نیم

1122 بازدید | 55 پست

دوستان پسرم چهار و نیم سالشه خیلی اذیت میکنه ظهرا اصلا نمیخوابه شبا هم دیر وقت میخابه صبها تا ساعت دوازده خوابه هر کاریش میکنم بیدار نمیشه هر چی بهش نکن میگم اصلا گوش نمیکنه همش منو میزنه هی جلو همه تر میزنه میخنده میگمش نکن زشته براش مهم نیست محکم میاد منو میزنه منم دیگه از کنترل در میرم میزنمش نمیدونم چکار کنم فقط گوشی بدم دستش میشینه یه گوشه هیچی نمیگه اگه گوشی نداشته باشه همش اذیت و خرابکاری

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکم زمان میبره ولی حل شدنیه فقط باید از باب محبت وارد شی الگو سازی کنی تو شرایط لجبازی قرارش ندی کم کم درست میشه.

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
همشم تو خونه هست هیجا نمیریم 

گوشی هرگز دستش نده.سعی کن بیشتر خودت باهاش بازی کنی.عصبانی نشو و صبر رو بهش یاد بده.

اگه صبوری کنی اونم شاید دیر ولی باالاخره شبیه شما میشه و نتیجه ی صبرت رو میبینی

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2738

من حتی تو زمانی هم که کار نیکنم دارم باهاش بازی میکنم حوصلش سر نره

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
من حتی تو زمانی هم که کار نیکنم دارم باهاش بازی میکنم حوصلش سر نره

چه بازی من حوصله ندارم بازی کنم 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست

اسی وقتی کار بد میکنه و حرف فایده نداره اصلاااااا اهمیت نده،انگار ک کاری نکرده،فقط کار خودتو ادامه بده،حتی اخمم نکن،انگار اصلا نبوده،ببینه برات مهم نیس خودش ول نیکنه،فقط هربار ک زد چیزی نگیا،کار خاصی هم نکن

2706