2410
2553

دختر ۷ ساله ای دارم که تا الان با ناراحتی و گریه کسی برای ختم مواجه نشده قبلا واسش توضیح دادم. الان مجبوریم بریم. بزرگ فامیل پدر بزرگم . و اینکه هفته پیش اونجا بودیم . لطفا نگید توی کرونا کسی ختم نمیگیره و این حرفها که خودم میدونم ولی حالیش نیست ‌ میخوام بدونم چطوری برای دخترم توضیح بدم خیلی خیلی ترسوئه . میترسیم بخاطر کرونا . ولی مجبوریم ناه پیش خودم و همسرم کرونا گرفتیم و میدونم چقدر بده 

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم

خیلی خیلی درک محیط داره . حتی کسی رو که نگفته بودیم بهش فوت شده . فهمید میگفت دیگه خونه شون نیست. رفته پیش خدا و فوت شده. همه چیز رو میریزه تو خودش

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ماشاالله بزرگه،ببر می ره با بچه ها بازی میکنه

اگر بگم بچه ای تو فامیل نداریم باور میکنی کوچگترین بچه ای که هست .۱۴ سالشه

2714

دخترتون  دیگه کاملا بزرگ شده 

خودش درک می کنه

تعجب می کنم یه جوری رفتار می کنبد انگار 3 سالشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
دخترتون  دیگه کاملا بزرگ شده  خودش درک می کنه تعجب می کنم یه جوری رفتار می کنبد انگار 3 ...

عزیزم . دخترم مشکل داره . واسه همین میگم. نمیتونم که همه چیز رو توضیح بدم . شرایط روحی سختی رو پارسال پشت سر گذاشته. بستری . عمل شدن وووو

عزیزم . دخترم مشکل داره . واسه همین میگم. نمیتونم که همه چیز رو توضیح بدم . شرایط روحی سختی رو پارسا ...

انشالله خدا کمکش کنه 

عزیزم اینجا کسی علم غیب نداره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
سر خاک موقع دفن نبرینش بقیه اش براش می تون قابل درک باشه با توضیح که رفت پیش خدا و بقیا چون نمی بینش ...

ممنون از همگی . خدا همه ی رفتگان رو رحمت کنه.