2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وام گیرنده نظامی یا ضامن

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

فكر نكنم 

من خودم يه وام ٢٠٠ ميليونى گرفتم ك شوهرم سه ماهه قسطاش نداده چند روز پيش پيام دادن ميان ميگيرنم ولى هنوز نيومدن😶من اماده ام😂😂😂

عاجزانه التماستون ميكنم به پاتون ميوفتم توروخدا توروقران تورو به اباالفضل العباس قسَمتون ميدم واسه شفاى مادرم دعا كنيد جونم مادرمه عمرم مادرمه همه كسم مادرمه جون بچه هاتون قسم واسه شفاى مادرم دعا كنيد سرطان داره روزى صدبار ميگم خدايا چرا اين سرطان رو به من ندادى بجاى مادرم؟؟؟؟ديگه اشكى نمونده كه بريزم با اينكه حامله ام ولى تمام غصه هاى عالم تو قلبمه من بخاطر فشار عصبى و بيمارى اعصاب شايد خيلى جاها اونجور كه بايد با مادرم رفتار نكردم اميدوارم حلالم كنه منو ببخشه من مثل سگ پشيمونم قسم ميخورم بجان بچم اگر روزى مادرم چيزيش بشه خودمو ميكشم😭😭😭😭😭😭😭😭

شوهر من صامن همکارش شد همکارش از کارش اومد بیرون کلا فرار کرد رفت، بعد شوهرم با دوتا از همکاراش صامن بودن البته فقط 5 میلیون مونده بود که هر ماه پرداخت کردیم البته اون صامنا هم قصد میدادن، آخرین قصدم از حقوقمون کم شد

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  

هیج وقت بدون خبر قبلی نیست .فک کنم.باید احضاریه بفرستن بعد بره دادگاه اونجا اموالش بررسی میشه ..اگه چیزی داشته باشه مصادره میشه ....

تووووووورووووو خداااااا ضامن هیچ کس نششششششید

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی

ضامن ک همین هر کیو نمیکنن 

یا فیش کثر از حقوق داده ک حقوق رو میبندن 

یا چک داده ک چک رو میبندن 

یا جواز کسب داده ک مغازه رو میبندن  بعدم برا دویست میلیون ک یکدونه ضامن نمیگیرن اونم برا چن سال پیش مطمعنن باید کثر از حقوق و سند خونه نیازه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
آخه من به قضیه شک دارم چرا یه اخطار یا هشدار بهش ندادن

به صامن فقط اخطار میدن که برا 200 ملیون صامن بیشتر هست همه صامنا باید جوابگو باشن

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  
2706