2726
عنوان

مامان هایی که دوتا بچه دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 51 پست
پسر من سه سال و سه ماهشه دومیم دوسه هفته دیگه میاد به نظرت با هم همبازی میشن؟

اونا که قطعا دخترمن 7 سالش بود دومی اومد الان انقدر قشنگ بازی میکنن با اینکه احتلاف سنی دارن

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه دوم خیلی خیلی راحتر از بچه اوله  البته بذار اولی بزرگ بشه بعد برا دومی اقدام کن

اره الان نمیخوام فعلا دوسالشه

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2728
خوب خداروشکر  من همش میترسم دومی بدتر باشه

به خودت تلقین نکن هی بگو دومی ارومتر اجتماعی تر خودمونی تر شیرین تر و... قطعا میشه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
اونا که قطعا دخترمن 7 سالش بود دومی اومد الان انقدر قشنگ بازی میکنن با اینکه احتلاف سنی دارن

ببین بستگی داره.... اکثرا خوب نمیشن باهم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
دخترم نه سالشه پسرم هشت ماه الان كه خيلى به هم وابستن نمى دونم در اينده هم همينجور ميمونه يا نه

من جونشون برا هم در میره البته من هردو پسر هستن 

اینکه اصلا از اینکه بینشون فاصله زیاد هست پشیمون نیستم بزرگتره خیلی خیلی هوای کوچیکتره رو داره

به خودت تلقین نکن هی بگو دومی ارومتر اجتماعی تر خودمونی تر شیرین تر و... قطعا میشه

چشم ممنون عزیزم

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2706