2737
2739
عنوان

میگن هر کس تو زندگیش ی مشکل داره.اون مشکل تو زندگی شما چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3374 بازدید | 221 پست
بیماری عصبی شدید دارم ومنو شوهرم خیلی اختلاف داریم ووقتی ناراحت میشم حتی نمیتونم سرپا وایسم تمام بدن ...

وای منم جدیدا اینطورم وقتی عصبی میشم دست و پاهام میلرزه و نمیتونم سرپا وایسم و میفتم.این خیلی بده؟شما به خاطرش دکتر رفتی؟باید چیکار کنیم حالا؟همش میترسم جایی عصبی شم آبروم بریزه

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
پسرمو از دست دادم ، عید غدیر پارسال ... عفونت ریه شدید ، دکترا مشکلش رو نفهمیدن ... وقتی درگیر بیمار ...

عزیزم.ان شاء ا... خدا پاداش صبرتو بهت میده.بله صدر صد همینه.منم تقریبا دو سوم زندگیمو مریض بودم و خیلیییی وحشتناک بود کاملا حرفتونو درک می کنم

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نام خدا  فوت پدرم. افسردگی فصلی مادرم بیماری خاص خواهرم و شوهرش باردار نشدن خودم تفاهم ...

عاشق به نام خدات شدم.ان شاء ا... همین خدا مشکلاتتو حل می کنه عزیزم.میتونم بپرسم بیماری خواهرتون چیه؟

بی پولی .اعتیاد داداشم(اخلاقش فوق العاده بد شده، توهم می زنه دعوا راه می ندازه.آبرو نداریم دست کجی ه ...

ان شاء ا... حل میشه.اعتیاد واقعا بلای خانمان سوزه نه تنها خود فرد بلکه خانواده و حتی کل خاندانو درگیر می کنه و به معنای واقعی دودمان آدمو به باد میده.ما هم تو فامیل داریم گاهی وقتا وقتی بچه هاشونو میبینم میگم ای کاش به خاطر بچه هاشون بزارن کنار.آینده بچه هاشون نابود میشه

2728
عاشق به نام خدات شدم.ان شاء ا... همین خدا مشکلاتتو حل می کنه عزیزم.میتونم بپرسم بیماری خواهرتون چیه؟

قربونت برم گلم.تالاسمی داره علاوه بر اون انسولین هم میزنه.شوهرش هم تالاسمیه😢😢

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2738

همه ی دعواهامون سر رابطه ج ن ...یه من سردم اون گرم الانم قهریم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
خودم که دیگه نمی تونم مهر رحممو برداشتم.الان باید پس انداز کنم و رحم جایگزین بگیرم

پس غیر ممکن نیست مادر بشی در حال 

اگر از نظر روحی خیلی تحت فشاری از یه مشاورا کمک بگیر گاهی واقعا ادم نیاز داره فقط شده با کسط حرف بزن 

تنهایی با اینکه کلی آدم دورمه ولی هرکدوم یجور دلمو میشکنه

البته بهتره بگم مشکلم احمق بودن خودمه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

سره صبحی انرژی مثبت بدیم به هم

همه مشکل دارن،اگه یاد آوری کنیم فقط حسه بد میگیریم

خدا بزرگتراز همهی مشکلاته

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
قربونت برم گلم.تالاسمی داره علاوه بر اون انسولین هم میزنه.شوهرش هم تالاسمیه😢😢

ان شاء ا... خدا شفاش بده عزیزم.توکل بخدا

2706