2726
عنوان

مامان ها با تجربه بیاین

71 بازدید | 17 پست

من دخترمو از ۵ماهگی جدا کردم تو اتاق خودس میخوابید تا الن مشکلی نداشتیم!الان که ۹ماهش شده شبا بیدار میشه میاد تو اتاقخواب ما تا بغلش میکنم دست میکشه رو صورتم خواب میره!تو طول روز هرجا میرم میاد دنبالم!میترسم وابسته بشه!!از دیشب اوردمش پیش خودم خوابید!شماهابچتون کجا میخوابوندین؟تو طول شب بیدار میشدن لمستون کنن؟؟یا راحت میخوابیدن؟

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

دوست منم یک سال ونیمگی جداکردن

بچشون استرس و ترس بهشون وارد شده بود

دکتربردن گفتن بزارید تاوقتی که به آرامش میرسه پیشتون باشه

هر بچه فرق داره

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من ۸ ماهش کم کم داره تموم میشه والا ما سه تایی میخوابیم دخترم بیدار میشه منو نگاه میکنه میخنده ...

تو طول روز وابسته هست؟؟

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2728
دوست منم یک سال ونیمگی جداکردن بچشون استرس و ترس بهشون وارد شده بود دکتربردن گفتن بزارید تاوقتی که ...

بعد چندسالگی موفق به جدا کردنس شدن؟

برای چی دوست داری زودترجداکنی؟

راستش از اول مشکل این بود که خوابش خیلی سبک بود از صدای روتختی بیدار میشد صبح دیگه هیچ انرژی نداشتم!جداش که کردم هم اون راحت میخوابید هم ما!بعضی شبا میرفتم سر بزنم از صدای تق زانو بیدار میشد !!!الان خوابش بهتر شده نسبت به سر و صدا مثل قبل حساس نیست!!!اما  انگار تو سن وابستگی دارن نسبت به پدر و مادر

چندماه به بعد  من خودم پسرم چون همسرم نمیگذاشت طولانی پیش ما بودن خودش خواست وجداشد

چند سالگی خودش خاست؟؟

راستش از اول مشکل این بود که خوابش خیلی سبک بود از صدای روتختی بیدار میشد صبح دیگه هیچ انرژی نداشتم! ...

درطول روز باصدای تلوزیون بگذاربخواب

بله حس امنیت دارن باوجودپدرومادر

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
درطول روز باصدای تلوزیون بگذاربخواب بله حس امنیت دارن باوجودپدرومادر

ممنون عزیزممم

خیلی دیر 8سالگی مابافاصله میخوابیدم فقط اتاقمان یکی بود 2مترفاصله

ببخسید میپرسم زیاد!!شما از چندسالگی رختخوابشو جدا کردی با فاصله خوابید؟؟

2706