2737
2739
عنوان

دختر بیچاره مرد..اخه چرا خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 2818 بازدید | 112 پست

بچه ها یه زمانی من فکر میکردم چقدر ادما ضعیفن که خودکشی میکنن. 

یه مشکلی داشتم انقد از خدا خواستم و چند سال ضجه زدم. اعتقادات مذهبی شدیدی داشتم. اما الان میگم چطور اون خذایی که میگه خودکشی گناهه اون همه سال حتی یه بار دست منو نگرفت 

دیگه هیجوفت قضاوت نمیکنم 

مطمئنا کسی که اینکارو میکنه ته خط رسیده 

میدونم تو هم از ناراحتی زیاد داری این حرفو میزنی    

من ناراحت اون بچه ام كه بخاطر جنون يه ادم پا بدنيا نداشت گناه اون چي بود اين وسط 

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها یه زمانی من فکر میکردم چقدر ادما ضعیفن که خودکشی میکنن.  یه مشکلی داشتم انقد از خدا خوا ...

خدا همیشه بوده و هست مثلا تو اون سختیا میتونس بدتر باشه ولی خدا اینکارو نکرد و این یه امتحان بوده و الان تموم شده 

ای کاش نگاهت زیر نویس داشت ...   
2731
نه فقط پرش تو رودخونه خوبه منم شنیدم با قرص برنج کبد و کلیه میترکن

اونجوری هم تا خفه شی از یه طرف مغزت میگه خودتو نجات بده‌ از یه طرف خودت میخای بمیری و همه جا چنین رودخونه ای پیدا نمیشه 😂

ای کاش نگاهت زیر نویس داشت ...   
2738

فروغ کی بود ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
بعضی وقتا هم بی عدالتیشو دیدم 

عزیز دلم میدونم بار مشکلات روت زیاده میفهمم ولی این دیگه کفره گلم‌ . شنیدن حاجات ک حتما میشنوه استجابت هم قطعا محقق میشه ولی یا به صلاح دید خدا دیر تر یا به شکلی دیگر

مجنونِ حسینم ، شیدای ابالفضل...
همچین چیز مهمی رو هم از دست نداده. دنیا چه واژه زشتی

مطمئن باش اين ادم دوباره ميزاد .كسي كه بچه نخواد از اول جلوگيري ميكنه ن اينكه باردار شد ب هر بهونه اي بكشه بچشو من ناراحت اينم بخاطر حماقت يكي ديگه يه بي گناه از بين رفت

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
اونجوری هم تا خفه شی از یه طرف مغزت میگه خودتو نجات بده‌ از یه طرف خودت میخای بمیری و همه جا چنین رو ...

مرگ در هر حالتی دردناکه من چن روز پیش جلوم تصادف شد و جون دادن آدما را دیدم خیلی بده

بچه ها یه زمانی من فکر میکردم چقدر ادما ضعیفن که خودکشی میکنن.  یه مشکلی داشتم انقد از خدا خوا ...

منم کاملاباهات موافقم وقتی آدم هیچ راهی نراسته باشه مطمعنن زندگیشو به آخرمیرسونه

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
مطمئن باش اين ادم دوباره ميزاد .كسي كه بچه نخواد از اول جلوگيري ميكنه ن اينكه باردار شد ب هر بهونه ا ...

چراقضاوتیش میکنی شاید تعادلشوازدست داده وقتی فهمیده آبجیش زنده زنده سوخته

2706