2733
2734
عنوان

کسی بیداره؟ دارم از غصه میترکم میشه بیاید💔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 104 پست
نه ب دختره نه حتی نمیخام حرف بزنم باهاش  منظورم عشقمه زنگ بزنم یا نه

اره زنگ بزن رابطتونوبخاطرهرادمه بی ارزشی خراب نکنین 

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ینی هیچ کاری نکنم؟  استوری اینا نزارم؟  دیشبم بخاطر اون باعشقم بحثم شد  زنگ نزنم؟

خدایاااااااااا منو سوسک کن چرا استوری اصلا ری اکشن نشون نده الان اون دختره پروو میگه خب دبگه رلش ترسیده و فلان و هوا برش میداره من دارم بهت میگم فقط عادی باش مثل قبل ها که این موجود بیشعور نبود

عادی باش باهاش...انقدم پیگیر نباش کیو فالو کرد کیو نکرد خوشکله خوشکل نیست...اگه همیشه زنگ میزدی الان ...

باشه همین کارو میکنم 

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم
2731
خیلی بده  😔 دلم شکست دیروز  حلال نمیکنم اشکامو ک بخاطر اون دختره ریختم

اشتباه میکنی عزیزدلم ک گریه میکنی و شب نخوابیدی ولش کن بابا تو زندگی از این چیزا زیاد پیش میاد نشین بخاطر این چیزا اعصاب خودتو بهم بریز هیچ کس هیچ کس هیچ کس به اندازه خودت و اعصابت مهم نیست تو دنیا اینو همیشه بدون حتی عشقت. اگه اینو درک کنی و همیشه گوشه ذهنت داشته باشی هیچ کس نمیتونه هیچ وقت ناراحتت کنه از خودت ضعف نشون نده . در ضمن رفتنی رفتنیه اونیم ک بخواد میمونه پس خودتو بخاطر کسی یا چیزی زجر نده ده سال دیگه اینا همه رو اعصاب و روحت تاثیر میزاره بخودت میای میبینی افسرده شدی 

پسر قشنگم رهام   
خدایاااااااااا منو سوسک کن چرا استوری اصلا ری اکشن نشون نده الان اون دختره پروو میگه خب دبگه رلش ترس ...

باشه حتمااا همین کارو میکنم 

اگ یکم شعور و شخصیت داشته باشه پیام نمیده و پیگیر عشق من نمیشه

اشتباه میکنی عزیزدلم ک گریه میکنی و شب نخوابیدی ولش کن بابا تو زندگی از این چیزا زیاد پیش میاد نشین ...

همین الانم افسردم

من فقط ۱۹ سالمه 

انقد فکر و خیال دارم ک زن ۴۰ ساله هم اونا رو نداره

2738
یعنی الان رفتارش با تو تغیر کرده آیا؟ اگه اینطوری فقط ری اکشن نشون نده 

ن اصلااااا حتی بهترم شدیم 

ولی دیشب بخاطر اون بحث کردیم قهر خابیدیم 

۳ روزه فالو کرده عشقمو اصلا رفتار یا حرفاش هیچ تغییری نکرده

مثل منی 

خیلی بده ها دخترای همسنم ب بکر بیرون رفتن و فلان چیزان 

ولی من 

یه دختره بیاد و با رابطم بازی کنه😔 منی ک حتی جز عشقم ب کسی نیم نگاهم نکردم چون خودمو متعهد میدونستم

اره نیدونم  ولی ولم نمیکنه میدونم  ولی دختره خودشو زیاد تو چشم میکنه😔 هی استوری استوری& ...

یه برنامه ای چیزی نیست یا از یه جا پسورد اینستاش رو پیدا کنی  کلی تو فقط اعتماد کن بهش همه چی حل میشه

2706