2726
عنوان

«شعر٧»

| مشاهده متن کامل بحث + 18833 بازدید | 3561 پست
من نشستم بروی می بخری برگردی ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی

یارم چو قدح به دست گیرد 

بازار بتان شکست گیرد

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

دلــتنگ توام مجال آغوش بده

نیش‌از همه خورده‌ام، مرا نوش بده 

بعضی جملات گفتنی نیست عـزیز

گاهی به سکوت من بیا گوش بده

علی_نصراصفهانی# 💎🎲🎲

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیییییلی🤕 اصلا عاشقم شده 😝

مهساا مژده بده من چه عجب خوابم نمیاد😀😀😀

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2728
یکی از قشنگ ترین شعر های سهراب👌👌😃 ^ من اَهلِ دل وُ چایِ هِل وُ لَعلِ نگارم  سهر ...

سلام ..گفتین سهراب یاد دیشب افتادم 😃😄 سهراب و قایق موتوری و مهندس رضا😂

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
دشتمان گرگ اگر داشت نمینالیدم  نیمی از گله ی ما را سگ چوپان خورده

هجر مارا نبست پایان الغیاث

درد مارا نیست درمان الغیاث

واییییی یاسمن امروزم یاد جت شخصی میفتادم 😆😆😆

من که دیشب انقدر خندیدم 😅😅😅

اره خبر مرگم  همه جا اسمم بد در رفته 🤕

مهسا زبونتو افعی نیش بزنه مرگم چیه😒😒😒

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
مهساا مژده بده من چه عجب خوابم نمیاد😀😀😀

ای جوووووونم 

توام هر شب خواب بودیا امشب ک اعتصامی من و  دعوا کرده از بخت بدِ من همین امشب بی خوابیت گرفته 

مژده نداره گریه داره این خبر 

من نمیتونم بحرفم     

شوخی کردم 

اعتصامی تعلیق شدی 

اعتصامی ۱ و واست میزنم بیا غمت نباشه گل 😂

ثانی خیال وصل محقق نمی شود با ناکسان بد دل طرار عاشقی  

یارب آن  نوگل خندان که سپردی به منش 

می سپارم به تو از چشم حسود چمنش

ای جوووووونم  توام هر شب خواب بودیا امشب ک اعتصامی من و  دعوا کرده از بخت بدِ من همین امش ...

!ره والا من همش خوابم این موقع امشب بی خوابیم گرفته

چرادعوات کرده؟

اعتصامی جان مارا ببخش که تایپیک شعرت را هی به بیراهه میکشیم میای مارو هدایت میکنی😀

مهسا زبونتو افعی نیش بزنه مرگم چیه😒😒😒

ببخشید عزیزم دستم خورد

2706