2410
2553
عنوان

«شعر٧»

| مشاهده متن کامل بحث + 18831 بازدید | 3561 پست
گلِ یک بوسه ز لب های تو چیدن دارد  ممنونم مهربون جان

لطف دارین خواهش میکنم نازنینم 😍

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
دلم تنگه پرتقال من گلپر سبز قلب زار من منُ ببخش از برای تو هر چی که بخوای میارم اتل و متل نازنین دل ...

ای جان😍😍😍

چه قشنگ نوشتی🌹🌹

🌹💔نــگــرانــمــ...نــگــرانمـ😔 ـنــڪــنــد خــواب بــمــانــمــ..😢..نــڪــنــد بــغــض مــن از شــدت غــمــ،نه بــبــارد،نه بــڪــاهد،ابدالــدهر بــمــانــد.😢..نــڪــنداشــڪ نــریــزمــ؟نــڪــندڪــرب و بــلــاونــجــفــم را نــدهیــ ...حــضــرت اربــابــ..نــڪــنــد بــاز نــخــوانــم ڪــه اے اهل حــرم،مــیــر و عــلــمــدار نــیــامــد...نــڪــنــد بــاز بــمــانــمــ..نــڪــنــد...پــایــپــیــاده حــرمــت بــاز بــمــانــد...بهدلــم حــســرت و آهشــ...نــگــرانــمــ....نــگــرانمــنــڪــنــد دیــر شــود جــاے 😢بــمــانــمــ...اربــابــ_صــدایــ_قــدمــتــ_مــیــ_آیــد😔�

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام به روی ماهت گلم  عصر شب شده ی شما هم بخیر  شکر خدا  شما خوبی جانان ❤❤

ممنون عزیزم داشتم نگرانت میشدم کم کم 

خداروشکر که خوبی💖 

بخاطر تو میگم خوبم... 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
جانت سلامت ماه دخت  چشمات زیبا میبینه 💛💛🌹

😍😍😍😍

🌹💔نــگــرانــمــ...نــگــرانمـ😔 ـنــڪــنــد خــواب بــمــانــمــ..😢..نــڪــنــد بــغــض مــن از شــدت غــمــ،نه بــبــارد،نه بــڪــاهد،ابدالــدهر بــمــانــد.😢..نــڪــنداشــڪ نــریــزمــ؟نــڪــندڪــرب و بــلــاونــجــفــم را نــدهیــ ...حــضــرت اربــابــ..نــڪــنــد بــاز نــخــوانــم ڪــه اے اهل حــرم،مــیــر و عــلــمــدار نــیــامــد...نــڪــنــد بــاز بــمــانــمــ..نــڪــنــد...پــایــپــیــاده حــرمــت بــاز بــمــانــد...بهدلــم حــســرت و آهشــ...نــگــرانــمــ....نــگــرانمــنــڪــنــد دیــر شــود جــاے 😢بــمــانــمــ...اربــابــ_صــدایــ_قــدمــتــ_مــیــ_آیــد😔�
رفتم جلوی اینه ایستادم ....تمام اجزای صورتم رو از نظر گزروندم ...چشمام ...چشمام برق خاصی داشت ...اقا ...

خیلی زیبا بود عزیز دل آفرین نویسنده بودی رو نمیکردی❤❤❤

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤
2714
خیلی زیبا بود عزیز دل آفرین نویسنده بودی رو نمیکردی❤❤❤

نبابا 😥همینجوری نوشتم ....

اولین بارمه مینویسم ..

واقعنی میگین ...😥خودم فکر میکنم خیلی ابتدایی هست 

نبینم اخمتو 

عشق دلم😍

ممنون عزیزم داشتم نگرانت میشدم کم کم  خداروشکر که خوبی💖  بخاطر تو میگم خوبم...

ببخشید نگرانت کردم از صبح تا یک ساعت پیش بیرون بودم و به شدت درگیر  اومدم خونه سریع نی نی سایتو باز کردم چون دلم تنگت شده بود 

💜💜💜

ممنونم بخاط من میگی خوبی منتظر میمونم تا روزی که از ته دل بگی خوبی 😔😔💜💜

دلم تنگه پرتقال من گلپر سبز قلب زار من منُ ببخش از برای تو هر چی که بخوای میارم اتل و متل نازنین دل ...

عزیزم

مثل بارون با صفایی

مثل برف سفید و ماهی

مثل گل خوشبو و زیبا

مثل خون تو قلب مایی

چه بخواهی،

چه نخواهی

تو عزیز دل مایی

عصرتون قشنگ و دلتون شادِ شاد.‌‌..

سلام آبجی هانا خوش آمدی 🦋🍀🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
نبابا 😥همینجوری نوشتم .... اولین بارمه مینویسم .. واقعنی میگین ...😥خودم فکر میکنم خیلی ابتدایی ه ...

نه گفتم از چیزی الکی تعریف نمیکنم خیلی هم خوب بود 

کار نیکو کردن از پر کردن است مطمئنا وقتی بیشتر بنویسی و کتاب بخونی بهتر و بهتر میشه 💛🌿

ببخشید نگرانت کردم از صبح تا یک ساعت پیش بیرون بودم و به شدت درگیر  اومدم خونه سریع نی نی سایتو ...

خواهش میکنم عزیزدلم فدای سرت من به نگرانی 

عادت کردم شده جزیی از زندگیم همینکه حالت خوبه 

برام کافیه❤ 

خیلی ممنون دوست مهربونم اما فک کنم باید همین جوری 

منو تحمل کنی😥

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 

دیدار شد میـــســـــــر؛ از نو به جان رسیدم

رخساره گشت تجلی ؛ گویا به  نان رسیدم

جان می کنم فدایت ؛ چون میزبان رسیدم

با جامی از می اکنون ؛ بر دل ستان رسیدم❤❤

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
2706