2733
2734
عنوان

«شعر٧»

| مشاهده متن کامل بحث + 18834 بازدید | 3561 پست
از آشنایتون خوشحالشدم.. من دوتا اسم دارم 😉

ای ناقلا 😁

منم همین طور😎

🌹💔نــگــرانــمــ...نــگــرانمـ😔 ـنــڪــنــد خــواب بــمــانــمــ..😢..نــڪــنــد بــغــض مــن از شــدت غــمــ،نه بــبــارد،نه بــڪــاهد،ابدالــدهر بــمــانــد.😢..نــڪــنداشــڪ نــریــزمــ؟نــڪــندڪــرب و بــلــاونــجــفــم را نــدهیــ ...حــضــرت اربــابــ..نــڪــنــد بــاز نــخــوانــم ڪــه اے اهل حــرم،مــیــر و عــلــمــدار نــیــامــد...نــڪــنــد بــاز بــمــانــمــ..نــڪــنــد...پــایــپــیــاده حــرمــت بــاز بــمــانــد...بهدلــم حــســرت و آهشــ...نــگــرانــمــ....نــگــرانمــنــڪــنــد دیــر شــود جــاے 😢بــمــانــمــ...اربــابــ_صــدایــ_قــدمــتــ_مــیــ_آیــد😔�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها ... خب دیگه  الان اسم همتون رو یاد گرفتم  قول میدم  دیگه یادم نره 😂😂😂😂

اسم منم میدونی؟؟😂😂

تعطیل🚫                                                                                 
2731
مرسی!😍 نرگس زیبا و خوشبوست واقعا...👌

من خیلی گل نرگس رو دوست دارم،

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
واییی عزیز دلیی😍😍😍😍 مرسی که به یادم بودی ... ولی باید برم دوباره😅 ولی خب میام باز ‌‌...‌ خی ...

قربونت، من همیشه دوستای خوب و عزیزم یادم میمونند   

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

تقدیر چنین است دلم گیر تو باشد

هر لحظه نگاهم پی تصویر تو باشد

تقــدیر چنین اسـت دلم بین رقیبان

دیوانه ترین پـــای به زنجیر تو باشد

انگار گناه اسـت که در سن جوانی

از حادثه عشق، دلم پیر تو باشد!!!

تب کرده ام و در هذیان هام رسیدم

جــایی نکند فاصله تقصیر تو باشد؟

اصـــلأ نکند یک نفر از جنس پلیدی

در حـیـلـــه یــک زاویه تغییر تو باشد

آرام ترین حوصله روزی است که گیسوم

یـک کور گره در شب تقدیر تو باشد!

صد بار نوشتم "تو"، که "من" یاد بگیرد

رسم ادب این است که درگیر تو باشد...

شاعر: ن. صفا

🌼🍃🧡

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊
2738
اسم منم میدونی؟؟😂😂

نه🙁

به من میگین 

قول میدم به 

کسی نگم😀

🌹💔نــگــرانــمــ...نــگــرانمـ😔 ـنــڪــنــد خــواب بــمــانــمــ..😢..نــڪــنــد بــغــض مــن از شــدت غــمــ،نه بــبــارد،نه بــڪــاهد،ابدالــدهر بــمــانــد.😢..نــڪــنداشــڪ نــریــزمــ؟نــڪــندڪــرب و بــلــاونــجــفــم را نــدهیــ ...حــضــرت اربــابــ..نــڪــنــد بــاز نــخــوانــم ڪــه اے اهل حــرم،مــیــر و عــلــمــدار نــیــامــد...نــڪــنــد بــاز بــمــانــمــ..نــڪــنــد...پــایــپــیــاده حــرمــت بــاز بــمــانــد...بهدلــم حــســرت و آهشــ...نــگــرانــمــ....نــگــرانمــنــڪــنــد دیــر شــود جــاے 😢بــمــانــمــ...اربــابــ_صــدایــ_قــدمــتــ_مــیــ_آیــد😔�
قربونت، من همیشه دوستای خوب و عزیزم یادم میمونند    

ممنون عزیزد لم ....

لطف داری به من ....🌹🌹🌹😍😍

یکی درد و یکی درمان پسندد

یکی وصل و یکی هجران پسندد

من از درمان و درد و وصل و هجران

پسندم آنچه را جانان پسندد

♣️💠💎

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             
چطور جدی نمیدونی؟؟

نه🙁

یعنی بقیه میدونن 

من چرا عقبم پس از دنیا 🙁

پوفف

2706