2726
ی تاپیکی بزنید  فک کنم هستن کاربرایی ک ساکن ترکیه ن  ولی آره میشه خرج ی نفر با همون اجار ...

چون من تنها نیستم اینجا یعنی با خانوادم بخاطر همون زیاد سر در نمیارم اصلش ولی به همون مقداری که شما گفتید میشه و اینکه با اینجا اجاره نشین نیستیم

عزیزم فرهنگشون مثلن یه نمونشو میگی چه فرقی داره با ما؟

ببیند من کره فقط بک بار مسافرت رفتم 

و نزدیک ۶ ساله ایران زندگی نمی کنم و کشوری که هستم بسیار مهاجر کره ای داره و من همکار کره ای هم زیاد دارم 

انفاقا من تاکید کردم که از جهاتی شبیه ما هستند مثل احترام به بزرگ‌تر ها یا روابط خانوادگی و حتی مادر شوهر 😁چون در دل هاشون خیلی نشان از دخالت مادر شوهر داره 😎

ولی فرهنگ شرق آداب اجتماعی 

پذیرش مهاجر 

به نظر زندگی آسونی نیست من دوست دانشجو دارم که کره هستن و راضی هستن از احترام که حاکمه در جامعه و خیلی مسائل ولی آینده ای برای موندن نمی بینن و ترجیح شون کشور های دیگه است 

کما این که خود کره ای ها بسیاری شون مهاجرت می کنن ( الیته اینجا که اکثرا اونایی هستن که صعیت مالی خوبی هم دارن ) 

در هر صورت بحث عمر آدمه و دیدگاه ها متفاوت انشالله که بهترین تصمیم بگیرین و هر جا هستید خیلی راضی باشید م موفق 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببیند من کره فقط بک بار مسافرت رفتم  و نزدیک ۶ ساله ایران زندگی نمی کنم و کشوری که هستم بسیار ...

منم گفتم که زیر 20 ام و زبانشون بلدم بیشترشو و دوست هم دارم اونجا که کره ای هستن 

2728
مرسی همچنین شما خودتون کجا هستید؟ 

من تورنتو عزبزم 

برای شما که زبان بلدین و زیر ۲۰ سال هستید گزینه خوبیه چون آدم زودتر در سن کم جا میافته 

و خوب مساله اصلی که زبانه رو هم ندارین 

امیدوارم بهترین ها برات پیش بیاد عزیزم 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   
من تورنتو عزبزم  برای شما که زبان بلدین و زیر ۲۰ سال هستید گزینه خوبیه چون آدم زودتر در س ...

مرسی عزیزم انشالله شمام به هر چیزی که میخواید برسید ممنون از راهنمایی ❤️

ی تاپیکی بزنید  فک کنم هستن کاربرایی ک ساکن ترکیه ن  ولی آره میشه خرج ی نفر با همون اجار ...

جدا 

پی یه تاپیک میزنم 

داداشامم هم میگن که ترکیه برای سرمایه گذاری خوب نیست اما پدرم چون نزدیکه به اینجا میگه خوبه 

ممنونم دوست خوبم 

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
جدا  پی یه تاپیک میزنم  داداشامم هم میگن که ترکیه برای سرمایه گذاری خوب نیست اما پدرم چو ...

مجارستان عضو اتحادیه اروپاس 

اونجا بتونید خونه بخرید بهتره فک کنم

چوت بعدا میتونید از طریق مجارستان واسه اقامت بقیه ی کشورهای اروپایی اقدام کنید

خوب تحقیق کنید

مجارستان عضو اتحادیه اروپاس  اونجا بتونید خونه بخرید بهتره فک کنم چوت بعدا میتونید از طریق مج ...

مجارستان با خرید خونه اقامت هم میدن؟

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘