2733
2734
عنوان

خدایا چققققدر تبعیض

486 بازدید | 44 پست

امشب تو اینستا نگاه میکردم من کلا یه پیج خانوادگی رو دنبال میکنم اونم اوین وداداش خیلی دوست ندارم از اینطور پیجها اما این یکی دخترش با دخترم همسنه بخاطر دخترم بیشتر فالو کردم

امشب شوهرش واسش یه گوشی خریده بود نزدیک‌چهل تومن اولا مبارکش باشه اما کو‌اون خدا که میگن عادله من چند ساله دارم کار میکنم هزارتا مشکل دیگه دارم یخچال هونم خراب شده تلویزیونم همینطور ومستاجرم وجابجا باید بشم ولی یکی اینطور راحت خرج میکنه ویکی هم بدتر از منه...

کفر نگو ..اتفاقاخدا عادله ‌‌‌‌‌..

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم مگه شما وسط زندگیش هستی که فکر میکنی خیلی خوشبختِ؟ یا خوشبخت خواهد ماند؟ 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738

عزیزم ایشالله شماهم ب مراد دلت برسی گله نکن نیمه پر لیوانو ببین خیلی چیزا داری ک چون همیشه کنارته برات عادی شده نمیدونم عینکی هستی یا ن ولی یه نفر بود انقد عینک رو چشماش مونده بود ک وقتیم عینک رو چشماش بود بازم دنبالش میگشت ..همه مشکلات خودشونو دارن هیچوقت هیچ کس نمیاد غمو غصه هاشو تو اینستا گرام با مردم ب اشتراک بزاره اون فقط ظاهر زندگیشونه خدا بزرگه نصف شبی غصه این چیزارو نخور چشماتو ببند بخواب ایشالله صاحب خونه میشین یخچال نو میخرین پیشرفت میکنین اونوقت خداتو شکر میکنی ک این لحظه ها کم نیاوردی

آیدا سختی هاش کشیده حقش بوده

واسه شوهرش هیچی کم نذاشته،با خانواده ش داره زندگی میکنه

دو‌تا بچه شیر به شیر بزرگ میکنه،قبلش ۳تا سقط داشته

تازه زندگی روی خوش بهش نشون داده

به جای این اه ها،برای بقیه بیشتر بخواید خدا به خودتون هم نگاه کنه

منم خیلی داغونم،جز پول حسرت یه نی نی هم دارم

اما بازم به خودم اجازه نمیذم اینجوری بگم

شوهرش حتما خیلی بیشتر بیشتر تلاش کرده،وقتی هم داره چرا باید دریغ کنه؟

شوهر هر آدم،با توجه به وضع مالیش نباید از همسرش چیزی دریغ کنه

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

بعدم نمیاد از بدبختیاش بگه ک هرکسی تو زندگیش مشکلات داره سر پسرش بهش گفته بودن سندرومیه ولی ب هبچکس نگفت تا همین یکی دوماه پیش تو مدت بارداریش مگه اومد عرررر بزنه بگه گفتن بچم عقب موندس نه.پس ما فقط داریم لحظه خوباشونو میبینیم

عزیزم مگه شما وسط زندگیش هستی که فکر میکنی خیلی خوشبختِ؟ یا خوشبخت خواهد ماند؟ 

عریزم من نمیگم خوشبخته یاخوشبخت میمونه هرکسی یه سریی مشکلات داره یکی هم هست بدتر از من اما وقتی مقایسه میکنم میبینم چرا کسی باید اینققققدر راحت خرج کنه ...

2706