2737
2734
عنوان

حاجت روايي

81 بازدید | 6 پست

نميدونم چند نَفَر الان بيدارن دوستاي عزيز 

اميدوارم حال همه خوب باشه

شما خودتون و اطرافتون كسيو سراغ داريد ك ذكر نماز چله نذر هر كاري براي ي حاجت فوق العاده سخت انجام داده باشه و قطعا نتيجه بگيره؟ 

سلام عزیزم 

با هر ذکرو هر روشی خدا صدامونو میشنوه

حتی اگه زیر لب به فارسی از خدا چیزی بخوای ممکنه اجابت بشه،، اصل به دله،، هر جا حس کردی تو بغل خدایی احساس امنیت میکنی و کامل به حکمتش اعتماد داری یعنی به مقام توکل رسیدی،، هر جا گفتی هر چه بادا باد فقط خدا تهش ازم راضی باشه چه به خواسته ام برسم چه نرسم،، یعنی مقام تسلیم رسیدی،، و اینکه با امید دعا کن بگوو قطعا که شما حاجت میدین ایشالا اونقدری صبور باشم اونقدری پافشاری میکنم که لایق حاجت گرفتن بشم،، حاجت گرفتن سخته ولی وقتی بگیری خیلی شیرینه چون میدونی راهو درست رفتی اعتمادت به خدا جواب داده،، 

یه حدیث هست از امام جواد که میگه سوره قدر بخون بعدش دعا کنی دعات تا لوح محفوظ بالا میره

اگه میتونی ختم سوره قدر بخون و اعتقاد راسخ داشته باش که با خوندن این سوره حاجت میگیری،، منتها کی و به چه وسیله ای رو دیگه بسپار به خدا،، نگو فلان وقت بده به وسیله فلان شخص حاجت روا بشم و اینها

التماس دعا واسه حاجت منم دعا کن ممنون

سلام عزیزم  با هر ذکرو هر روشی خدا صدامونو میشنوه حتی اگه زیر لب به فارسی از خدا چیزی بخوای م ...

اول ك ممنون و قدر دان دستات هستم ك اين وقت شب براي من تايپ كردي عزيز دلم .. 

ممنونم يك دنيا ازت به خاطر تمام حرفات 

جز ب جز حرفات كامل خوندم و به همش  با قلبم عمل ميكنم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقا منم شنیدم .. شما خودتون حاجت گرفتین؟

عزیز متاسفانه من نتونستم بخونم کامل 

اما فوووق العادس من ی گروهی دارم گروه خودم نیسنا ی بنده خدا بهم معرفی کرد مخصوص همین هرکس عذر شرعی داره براش نائب میشن اما باید طرفذهروقت پاک شد بجای کس دیگه هم نائب شه مدیون میشه

میشه برا حاجتم یک دونه صلوات بفرستی.میدونم فرستادی ممنون