2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخاطر کرونا نرفتم چون صدبار هی الکی میفرستنت سونوسر بچه اولم سه بار قبل ان تی رفتم سونو دیگ این یکیو ...

من ۱۱ هفته و ۴ روزم بود رفتم هم آزمایش هم سونو. هم به موقع است هم واضح هم نرمال شکر خدا زیر نظر ماما بهداشت

2738
من الان با انومالی سر و کله میخوام بزنم و جنسیت بچه ام که تو ۱۵ هفته مشخص شده خداروشکر ان تی تمام&nb ...

خب خداروشکر عزیزم.قدمش خیر باشه ان شالله

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
به نظر شما درصد خطا تو ۱۵ هفته چه قد یه جای معتبر و معروف؟

اگه معتبر و معروف باشه و دکترش هم باتجربه و کاربلد خطاش صفره

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
اگه معتبر و معروف باشه و دکترش هم باتجربه و کاربلد خطاش صفره

بله سونوگرافی معمولی رفتم چون درد آمد سراغم ولی خب خیلی معتبر و قدیمی هستن و همه راضی بهم گفتن به احتمال خیلی زیاد دختره 

بله سونوگرافی معمولی رفتم چون درد آمد سراغم ولی خب خیلی معتبر و قدیمی هستن و همه راضی بهم گفتن به اح ...

عکس سونو رو بفرست ببینم راست گفته یا دروغ

2706