2726
عنوان

دلم برای همسرم سوخت...

675 بازدید | 59 پست

این روزا افسردگیم شدت گرفته

چندهفته پیش از روانپزشک آنلاین دارو گرفتم

شروع کردم اولش بد نبود،اما به مرور شدم مثل مرده متحرک

حتی خود همسرم که همیشه میگه بیخیال بابا حالت خوبه

هی میگفت چرا اینجوری شدی

اطرافیان همه میگفتن نخور قرصارو ،تاثیراتش روم خوب نبود

حس غم و شادیم رفته بود.نه خوشحال میشدم نه غمگین

اما رفته بودم تو لاک خودم.سر شده بودم

خلاصه قطع کردم داروهارو

امروز شوهرم باهام شوخی کرد و من طاقت نیاوردم مثل دیوونه ها شروع کردم دادوبیداد و خودم و میزدم و هرچی دم دستم اومد پرت میکردم.احساس کردم یه لحظه دچار جنون  شدم

همسرم خیلی جاخورد و سوییچ و برداشت ورفت و دیروقت برگشت

از خودم ترسیدم یه لحظه

بعدا متوجه شدم انقدر محکم زدم روپاهام خون مردگی شده😥

اشک امونم نمیده،حالم خوش نیست

داروهای ضد افسردگی فقط منگم میکنن😔

منی که هرلحظه جلو آینه بودم.همه ش دنبال دستور کیک وژله جدید بودم.چه مرگم شده آخههه

فکر کنم بیشتر از یکساله برای خودم یه مانتو و شال نگرفتم

چندماهه میخوام صندل تابستونی بخرم.اما از تنبلی با دمپایی هایی که روفرشی خونه است میرم بیرون مثل این راننده ها😔

همسرم خیلیییی مهربونه و دست و دلباز

اما من امشب جای تشکر 😔

یوقتایی میگم نکنه یکی جادوم کرده

من نمیتونم اصلا خوشی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط خدا میتونه کمکت کنه

از خودش بخواه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

برو پیش یه روانپزشک خوب نه انلاین

داروهاتو بگو دقیق بهت بده، تو دوز مشخص و زمان مشخصش بخور

خوب میشی

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
دارو ها ک حالتو بدتر کرد ب دکترت گفتی؟ چرا جلسات مشاوره نمیری؟!

پیام دادم گفت عادت میکنی

گفتم من اصلا هیچ حسی ندارم

من اصلا دیگه خوشحال نمیشم

گفت مگه نمیگفتی غمگینم حداقل الان غمگین نیستی

ببین با خودت صادق باش

از کی شروع شدش؟

چه عاملی باعث حال بدت هست؟

از چی در درونت ناراحت و غمگینی یا خشم داری بهش؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2706