2737
2739
عنوان

استخاره کسی بلده برام بگیره؟

135 بازدید | 34 پست

ممنون می‌شم اگه کسی بلده بگیره برای نیتم

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️

برو سایت شهید اوینی 

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لایک کن نیت کن برم بگیرم

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید
2731
من لایک کن نیت کن برم بگیرم

مرسی عزیزم لطف می‌کنی، نیت کردم❤️

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️
2738
عزیزم من برا یه نیت خیلی زیاد گدفتم اولییییییین بار خوب اومد...الان میتون دوباره بگیرم؟؟؟

عزیزم استخاره براي یه موضوع فقط یباره میگن نباید باردوم بگیري باید فکرکنم چندروزي بگذره بعد دوباره براي همون نیت بگیري

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
مرسی عزیزم لطف می‌کنی، نیت کردم❤️

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید

دست گلت درد نکنه ❤️❤️❤️ برات آیت الکرسی می‌خونم

میشه واس منم بگیرین😉؟

2706