2726
عنوان

کدوم کار عاقلانس؟

299 بازدید | 42 پست

همسرم ی شاگرد داره چن درصد معلولیت داره ما هم محض رضای خدا گفتیم بیاد اینجا کار کنه 

چن ماه پیش خودش گف من نمیام سر کار ولی زنش کلی پیام داد قسم و... ک رااضیش کن بیاد من ب همسرم گفتم ی کاری کن برگرده شاید نیاز دارن همسرم اصرار کرد طرف برگشت 

ولی زنش دائما ب شوهرم پیام میده مثلا دیروز فلانی مست کرده بود اومد منو از خونه بابام بزور اورد و...نزار مرخصی بگیره

یا میگه من امشب موندم خونه بابام فلانی رو از اونجا بردار

یا فلان اتفاق افتاد کارتم سوخت ب این شماره حساب پول بزن

ساعت ۱۲/۵دیدم گوشی شوهرم پیام اومد گف ببین کیه دیدم باز اینه نوشته من سهام عدالتمو کجا برم بفروشم چن میدن بهم ؟منم براش نوشتم اطلاعی ندارم و با همسرم سرسنگین شدم ولی چیزی بش نگفتم

چیکار کنم؟؟؟

بگم ب شوهرش بگه زنت پیام میده (طرف خودش سواد نداره)

یا بگم تا اخر ماه فرصت داره پیش تو کار کنه بره پی کارش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عاقلانه ترین کار اینه که بلاکش کنی

هم کسیو از نون خوردن نمیندازی

هم اوشون سرش تو زندگی شجا نمیاد

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بره رد کارش جوابش کنین 

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

اع این چ ترفندیه یاد گرفتن 

شاگرد شوهر خواهر منم همینجوری بود زنش پیام میداد ب شوهر خواهرم میگفت تورو خدا بزار بیاد سرکار حقوقشو بریز ب لین حُاب فلان کن فردا نمیاد و ....

پرتش کرد بیرون

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎

تو دستتو تا ارنج بکن تو عسل بزاری تو دهن هرکسی گاز میگیره😕

بگو چرا به خودم پیام نمیدی😒دیگه نزار به شوهرت پیام بده

2706