2733
2734
عنوان

مامانا هفته ۳۷ ام سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 93 پست
واسه شما  هم همینطوره؟

والا بچه من مثل توپ شیطونک میمونه دل و روده مو نابود کرده انقد شیطونه 😑

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا. شماره تلفن بهت نداده؟  راستی چرا خوشبحالت بار منفی داره؟ چون حسرت پشتشه و احساس چشم ز ...

اره حسرت انرژی منفی داره با چشم کاری ندارم...

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

اخه مال من کلا بیش از حد شیطون بود از روزی که شروع به تکون خورذن کرد افتضاح شیطون بود الانم همینه بدتر شد بهتر نشد 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2728

اینجوریه😑

اخه مال من کلا بیش از حد شیطون بود از روزی که شروع به تکون خورذن کرد افتضاح شیطون بود الانم همینه بد ...

مقدار اب دورش چقدره؟

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2738
مقدار اب دورش چقدره؟

نمیدونم ولی گفت نورماله  اخرین سونو رو دوروز پیش دادم داپلر هم بود گفت همه چیزش خوبه و هیچ مشکلی نداره 

من تالا بهداشت نرفتم نمیدونم بچم به دنیا اومد کی باید ببرمش

خب باید بهداشت تا حالا تشکیل پرونده داده باشی،که بعد تولد ببریش ،واسه واکسن و وزن و قد و این چیزا دیگه،،اگه تا حالا ندادی برو تشکیل پرونده بده،سنو هاتو ببر، آزمایشهاتو ببر ،واست تشکیل پرونده بدن.

2706