2726

چند روز قبلش گفته که من می‌خوام بیام شهرتون عروسی اشناهامون هست از اون ور هم میام واسه خواب خونتون اما من بخاطر کرونا گفتم نیاد حالا از ناراحته نه پیامم جواب میده نه تماس هامو

همون چند روز قبلم با شوخی بهش هر جور فهموندم که نیاد ولی گفت نه میام

آخه خواهر شوهرم کرونا گرفته بود هر شب هم خونه مادر شوهرم بود ما هم بودیم یکی از دلایل های اصلیم این بود بهش میگم نیا خواهر شوهرم کرونا گرفته شاید ماهم گرفتیم میگه نه نگرفتی به هر حال علائم میدید بیرون یا نه میگم بابا 14روز علائم نداره چی میگی قبول نکرد آخر خیلی محکم گفتم نیا

چرا واقعانفهمید تو این اوضاع رفت و آمد ممنوعه اونم بره مراسم عروسی بعد بیاد اینجا معلوم نیست کی  اونجا داره یا کی نداره کرونا

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰

به درک ناراحت شد که شد

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

با اینطور ادما معاشرت نکنیدهمون بهتر که قهر کرد 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب کردی بذار ناراحت شه مهم نیست 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2728

واالا خوب گفتی ادمی که متوجه نمیشه رو باید بهش قشنگ فهموند

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه کوچیک هم داره گناه بچه هاش نمیکنه.....واقعا درک نکرد شرایط رو یعنی؟

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰
به درک ناراحت شد که شد

شوهرم همینو میگه😐

با اینطور ادما معاشرت نکنیدهمون بهتر که قهر کرد 

اصلا ما تو این مدت نرفتیم خونشون میگه شما نمیاین خب ما میایم دوست خانوادگی هم هست  دیگه بدتر

شوهرم میگه یعنی نفهمید چرا واقعا نمیریم

خوب کردی. من باشم با همچین دوست بی منطقی قطع رابطه میکنم.

از اوناس که دوست داره همش بچسپه به ادم

2706