2733
2739

ترسناکتر از این که در کمدم بی دلیل داره باز و بسته میشه 😧😧

@جیگر69    

@alonecity    

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بچه ها در کمدم باز و بسته میشه عروسکمم داره بهم نگا میکنه😨😨

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738

قدیما یکی از اشناهای مادربزرگم ای شب از دستشویی میاد بیرون ای مار سیاه می بینه سریع میکشه مار رو میره خونه اش نصفه شب میان دم در خونه اش که بیا واسه مرده ما روضه و اینا بخون می برنش اینم میره اونجا که میره می بینه توی قبر همون مار سیاه هست تعجب میکنه بهش میگن خب تو الان دوست ما رو کشتی خودش  و نمی بازه شروع میکنه روضه خوندن توی متن روضه میرسه به جای که اسم امام حسین (ع) و میاره همشون گریه میکنن یکی اشون میاد جلو میگه من پیشوای جن های مسلمان هستم کلی بهش سنگ و یاقوت میدن و سالم بر می گرده خونه اش یکم از سنگا که بهش  دادن میریزه در خونه اش صبح که بیدار میشه می بینه سنگ عادی نیستن یاقوت و الماس و سنگ های خاصی هستن

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2706