2726
عنوان

کنکوریا بیاید سوال دارم

103 بازدید | 6 پست

بچه ها من برای ۱۴۰۰ میخوام کنکور بدم سوالم اینه همه مباحث رو باید بلد باشم حالا زیست و شیمی رو هیچی ولی مثلا یه مباحث فیزیک رو بهتر نیست حذف کنم نظر شما چیه به نظرم این خیلی بهتر ادم ۸۰ درصد مطالب رو ۱۰۰ درصدی بلد باشه تا اینکه همه مطالب رو ۸۰ درصد بلد باشه

لبخند بزن اینم میگذره ❄

من تجربی نیسم

ولی یه مبحث تو ادبیات داشیم که تقطیع ارکان شعربود

قشنگ هربیت دودیقه وقت میبرد و بیشتر 

دبیرمون گف براکنکور اصلا اینارونزنین که وقت میگیره

چون سوالای کنکورسختتره خو

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
من تجربی نیسم ولی یه مبحث تو ادبیات داشیم که تقطیع ارکان شعربود قشنگ هربیت دودیقه وقت میبرد و بیشت ...

عزیزم انسانی بودی؟از تجربیاتت میگی؟منم سال دیگه میخوام کنکور انسانی بدم به امید خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال بابا از الان ب فکر حذفی ببین اهل خوندن باشی هیچیش سخت نیس اهل خوندنم نباشی هی گیرت ب این ور اونوره پس تصمیمتو بگیر

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  
2728
چرا اینجوری میگی

جورخاصی نمیگم عزیزم بت برنخوره 

من خودم تجربشودارم

هیچیو حذف نکن الان اول ی دور برو جلو شایدچیزی ک برای بقیه سخته و میگن حذف کن برای تو بشه نقطه قوت

مثلن همه میگن اسید وباز و استوکیومتری روحذف کنین درحالیکه برامن اینا نقطه قوتن

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  
عزیزم انسانی بودی؟از تجربیاتت میگی؟منم سال دیگه میخوام کنکور انسانی بدم به امید خدا

بله

امسالم سومین کنکورمه

چه تجربه ای😶😶😶

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...