2726
عنوان

بچه آوردن خوبه ؟؟،

325 بازدید | 31 پست

دوستان من مجردم فقط این یه نظره که دارم 

اینکه نمیدونم چرا هیچ وقت دوست ندارم بچه دوم داشته باشم حتی به بچه اول ام راضی نیستم حالا بچه اول اوکیه اگه در حدی پول داری 

از جهت مالی میگم منظورم اینه که مثلا آدمی که پول نداره چرا باید بچه بیاره چرا یه آدم دیگه رو تو فقر بندازه یا اونایی که دارن چرا باید بچه دوم بیارن وقتی یه بچه با امکانات بهتر میتونه بزرگ شه 

نظر شما چیه خیلی ذهنمو مشغول کرده 😕

عااااااااالیه

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم دقیقا همینجوری فکر میکنم. در نتیجه فقط یه بچه دارم. همین یکی هم به نظرم کاملا کافیه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

من خودم ۲تادارم دوست دارم یه دونه دیگه بیارم چون عاشقانه بچه دوست دارم وخیلی خوب میتونم ازپسش بربیام البته به نظر اونیکه بچه دوسنداره هم احترام میزارم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

عااالی ، واقعا به نظر من زندگی بدون بچه معنایی نداره ، خب وقتی بچه میخوای تلاشتو بیشتر میکنی براش رفاه و اسایش فراهم کنی ، واقعا بچه جون میده به زندگی ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

نظر من اینه که برای خودم و زندگیم صلاح نمی‌بینم بچه ای وجود داشته باشه چون هنوز بعداز چهاروسال و نیم هنوز امادگیشو ندارم و اصلا از بچه داری و اون نه ماه بارداری خوشم نمیاد 

مادرم ضربان قلب من است.
من میگم اگه شرایطشو داشته باشن خوبه ولی به قول تو وقتی فقر واینا داشته باشن بچه های کار وحسرت همه چ ...

آفرین دقیقا من خودم عاشق بچه ام اما خوب اونا بچه حسرت بخوره مقصرش منم 

حالان ک اگه دوتابچه بیاری مث بدبخت بیچاره هابزرگ میشن واگه یدونه باشه مث بچه های بردپیت! فرقش خیلی نیس. بچه بیچاره تک وتنهاتواین دنیا چکارکنه حدقل دوتاباسن همدیگه رودارن. من اگه وضع مالیم اکی باشه 4 تابچه میارم

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

از لحاظ مالی میتونم ولی چون واسه بچه اول بارداری بدی داشتم حالا استرس دارم واسه بارداری دوم. همسرم میگه واسه پسرمون که بزرگ شد تنها نباشه خواهر یا برادر داشته باشه یا خدای نکرده اتفاقی واسش بیفته ما اصلا بچه دیگه ای نداریم . ولی اصلا نمیتونم اون دورانو دوباره بگذرونم تو این اوضاع کرونا که اصلا وحشت دارم 

2706