2737
2739
عنوان

کیا عقدن بیاین تروخدا امشب عصابم خورد بود اسکرین پیام هام

| مشاهده متن کامل بحث + 4056 بازدید | 166 پست

هرچی میخواستم خودمو کنترل کنم نشد واقعا گریه م گرفت😭😭😭😭من چون خودم کوردم بااین لهجه آشنام یه جوری بیشتر متوجه شرایط وهمه چی شدم.توروخدا بهش غرنزن گناه داره...تقصیر مردا نیست شرایط بده

بی عشق جهان یک چرخش بی معنی ست💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقد..شوهر پول بده واسه دکترت؟!!!!!!!! بزار برسی زیر یک سقف بری بعد خودتو بنداز رو سرش

یه سوال کسی که عقد میکنه مگه نه دیگه قانونا و شرعا مسئولیتش با همسرشه؟

چرا تینجوری حرف میزنی؟ 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731
شناسنامه رو تو جلسه خواستگاری نشون دادن که اسم یه زن بود  شناسنامه المثنی بود اسم زن بعدیو پاک ...

ازش نپرسیدی که چرا پنهون کرده ؟ 

توی این دوسال که عقد بودین ، نظرت راجع بهش چیه ؟ آدم خوبی هست ؟ بیماریش چیه ؟ اگر آدم خوبیه و بیماریش زیاد مهم نیست ، به بخشش هم میتونی فکر کنی شاید همسرت توی اون موارد بهم خوردن دوتا ازدواج قبلیش ، بی تقصیر بوده ! و اینکه علت جدایی هاش چی بوده ؟ اینو حتما دقیق پیدا کن 

تازه وارد نیستم 😏
2738
نوچ کوردم

اسی کاری ندارم که شوهرت پول داره یا نداره 

ولی من خودم برای مشکل عفونت و سوزش ادار خیلی خرج کردم و دکتر رفتم هیچی برام جواب نداد به جز عنبر نسارا که خالص بود خوبم کرد.الکی هزینه دکتر نکن 

ذکر یونسیه :لا اله الا انت سبحانک انّی کنتُ من الظّالمین فَاسْتَجَبْنا له و نَجّیناهُ من الغم و کذلک نُنجیِ المومنین 
ازش نپرسیدی که چرا پنهون کرده ؟  توی این دوسال که عقد بودین ، نظرت راجع بهش چیه ؟ آدم خوبی هست ...

بهش میگم چرا پنهون کردی 

میگه اومدم دیدم دختر زیبا و خوب و نجیب 

خانواده شریف 

نگفتم ازدواج دومم رو چون نمیخواستم از دستت  بدم

دوستم داره ولی یه اخلاق خ بد داره وقتی لجش میگیره شدیدا بداخلاق میشه و اذیت میکنه ولی بعدش ناراحت میشه و میگه نمیخواستم ناراحتت کنم

عزیزم من درکت میکنم اولای ازدواجم که بود اینقد از شکم و همه چیزمون میزدیم تا به خواسته هامون برسیم بخدا گاهی بود که چند روز رو فقط 20 هزار تومن پول داشتیم ولی به کسی نمیگفتیم ولی شکر حالا بعد چند سال اوضاع بهتر شده.شوهرت هم انگار ادم خوبیه بخاطز اونم شده تحمل کن

2706