2703
2553
عنوان

به چه کسی میگن پولدار؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1739 بازدید | 57 پست

دیگه ماهی ۵۰۰ میلیون درآمد داشته باشه 😁

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
کسی ک هر لحظه اراده کنه هرچی بخواد بخره و فشاری بهش نیاد😐

هر چيزي كه نميشه

فك نكنم بيا گيتس هم هر لحظه هر چيزي بخواد بتونه بخره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پولدار همون مولتی میلیاردره دیگه 😂 اما در حد کم ۱۰ ۲۰ میلیون دلار هم خوبه 🥰

پولدار فرق داره مولتی میلیاردر مثلا منظورم اونا که میرن با پولا... کانادا جایی🤣

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
پولدار فرق داره مولتی میلیاردر مثلا منظورم اونا که میرن با پولا... کانادا جایی🤣

اونهایی که با سرمایه گذاری میرن کانادا

حداقلش از ۳۰۰ هزاردلار هست

دلار کانادارو هم ۲۰ تومن بگیریم، میشه ۶ میلیارد فقط واسه اقامت

خرج های ماهانه اینام هست که طرف بره اونجا یه شغل معمولی بگیره

دیگه ماهی ۵ هزاردلار لازم داره

حداقل ۱۰ میلیارد لازمه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2720
اونهایی که با سرمایه گذاری میرن کانادا حداقلش از ۳۰۰ هزاردلار هست دلار کانادارو هم ۲۰ تومن بگیریم، ...

🤦🏻‍♀️👌👌👌☹️

کسی که بخاد یه چیز سنگین بخره مثلا خونه .زمین. ماشین یا‌.... راحت بتونه بخره وفشاری بهش نیاد ومث با ...

با این حساب کسی که ماهی ۱۰۰ میلیونم درامد داشته باشه که پولدار نیس😑چون باید صبر کنه جمع کنه تا ملکی یا ماشینی بخره

من به هر چی بخوام میرسم💚
با این حساب کسی که ماهی ۱۰۰ میلیونم درامد داشته باشه که پولدار نیس😑چون باید صبر کنه جمع کنه تا ملکی ...

با این وضع اقتصادی

با ماهی ۱۰۰ تومن میشه متوسط رو به بالا 😶

2714

به نظر من کسی که سلامتی داره  تیلیاردره البته پول در حد اینکه بتونی راحت خرج کنی  ومحتاج هیچ کس نباشی هم خوبه ولی اگه الان به من بگن ۱۰۰۰ میلیارد دلار میدیم ولی یکی از اعضای بدنتو میگیریم میگم نه پس من میلیاردم چون همه سلامتیمو با هیچ چیز عوض نمیکنم .

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
ادم پولدار ي ماشين خارجي داره ( چيني نه)به اضافه ي ماشين ايراني ي خونه حداقل ٣٥٠ متري داره ي ...

فقط مسئولین🤣

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
به نظر من کسی که سلامتی داره  تیلیاردره البته پول در حد اینکه بتونی راحت خرج کنی  ومحتاج ه ...

خوب اون که صد در صد بله 👌

با این حال همه ما زیر خط فقریم 🤦🏻‍♀️☹️🤕

هستيم ديگه

فك كردي پس بالاي خطي!؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
به نظر من کسی که سلامتی داره  تیلیاردره البته پول در حد اینکه بتونی راحت خرج کنی  ومحتاج ه ...

ايا بدون پول ميشود سلامت بود!  

2706