2737
2734
عنوان

خداهیچ مادریوبابچه امتحان نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1951 بازدید | 130 پست

ببخشید ولی با مردن شما هیچ مساله ایی حل نمیشه. 

هر طور هست یه راه حل پیدا کن. 

اگر این مشکلات رو قبل هم داشتی نباید بچه دار میشدی و الان هم باید بایستی و زندگیتو درست کنی. به حرف خانواده خودت و همسرت هم توجه نکن. شما مسئول امنیت و آرامش بچه ایی نه خانواده ت. خودت باید درست تصمیم بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا این حس مادری چیه اخه لامصب 

😔😔عذابه عذاب

دوستای خوبم درحد توانم برای کسایی ک مشکل دارن وحاجت دارن آیه الکرسی میخونم درخواست بدین،به امید اینکه یه روز اینجا همه از خوشیاشون بگن ازآرامششون،ازتونم میخوام اگرلایق دونستین برای من وپسرم دعا کنید ک کنار هم بمونیم وزندگیمون ب روال عادی برگرده دعا کنید همه بچه هاپیش مادراشون باشن وازهم جدا نشن هیچوقت آمین🙏همتونو دوس دارم و 
یعنی کرونا گرفتی ؟  

کرونا  چی میگه  این  وسط .

میگه به خاطر اونا

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2731
😔😔عذابه عذاب

بچه تون خیلی کوچیکه ایکاش با شما مدارا میکردن یعنی هیچ راهی نداره 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
خانوادت مهمتره یا بچت؟ اگه تورو میخوان باید بچتم بخوان یه چند سال دیگه پشیمون میشی اگر الان نگهش ندا ...

صددرصدبچم ولی نمیشه من۸ماهه دارم میجنگم ب زور نگه داشتم حرف شنیدم دعوام کردن کتک زدن رفتم سمت شوهرم پشت کرد بهم دیگه هیچ راهی ندارم درحال حاضرشرایط مالیش خوبه رفتاری واسه منکه خوب نبود واسه بچه نمیدونم

دوستای خوبم درحد توانم برای کسایی ک مشکل دارن وحاجت دارن آیه الکرسی میخونم درخواست بدین،به امید اینکه یه روز اینجا همه از خوشیاشون بگن ازآرامششون،ازتونم میخوام اگرلایق دونستین برای من وپسرم دعا کنید ک کنار هم بمونیم وزندگیمون ب روال عادی برگرده دعا کنید همه بچه هاپیش مادراشون باشن وازهم جدا نشن هیچوقت آمین🙏همتونو دوس دارم و 
خدا نکنه عزیز دلم اون بچه شاید الان ازت دورش کنن ولی بازم مادر میخوا غصه نخور خودش میاد وقتی بزرگ بش ...

نمیخوام میخوام بزرگ شدنشو ببینم اون موقع نمیخوام اصلا😔

2738
اصلا احمقانه و احساسی نیست بخدا بچه لهههههه میشه اون وسط خب چی از تیکه ی وجودت مهمتره؟؟؟من اکه بگن ج ...

دقیقا همین طوره

شوهر عمه من اعتیاد داشت، تمام زندگی شو از دست داد، دست بزن داشت، تو خونه دوستاشو میاورد میکشید. 

همه میگفتن طلاق بگیر حتی خانواده شوهرش. اما عمه م به خاطر پسرش که ۴ سالش بود موند، گفت نمیخوام پسرم مثل باباش بشه. خیییلی زجر کشید خیلی گریه میکرد اما برای بچه ش تلاش کرد و الان پسرش ۲۰ سالشه خداروشکر پسر خوبی هم هست

خب مردک چرا بچه دار شد وقتی نمی خواست

نمیدونم بی شرف آینده من و یه بچه بی گناهو خراب کرد فقط😔

فکر اقا وکیله رو انداختی بیرون ؟

بله یه حس الکی و بیهوده بود

من مهریه امو نفقه وس دنگ خونشو بخشیدم حضانت بچه هامو گرفتم من بدون اونا میمردم

خودتون درآمد دارین!

بله یه حس الکی و بیهوده بود

آفرین الان که در شرف جدایی هستی ممکنه از این مسائل برات پیش بیاد

خدا کمکت کنه ایشالا هر چی خیره سر راهت بیاد

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35