2737
2739
عنوان

بحث هر شب من با همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1496 بازدید | 72 پست
کارت درسته  قایمکی ضد عفونی کن نبینه دعواتون نشه

گوشیو سویچو اینا رو سریع ضدعفونی میکنم مبینه . ولی چون قند داره مثلا یهو تو خیابون قندش میفته کیک میخره بخوره . میگم تو رو خدااا مخور . دستات کثیفه .گوئش نمیده . موضوع کوچیکیه هاااا . ولی زندگی مارو تلخ کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار شما کاملا درسته الان همه همینجوری رعایت میکنن .  ما رعایتامون دقیقا مث اول کروناست یک ذره کمتر نشده ..شوهرتم دور از جونش وقتی دچار شد میفهمه چه اشتباهی کرده .. یه بنده خدایی شهر ما کرونا گرفته بود گفته بود از شدت درد گلو و سینه ها دلت میخاد کارد برداری بزنی گلوتو پاره کنی و خلاص بشی 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

واي خِدا

انشالله خدا خودش شوهرتو به خاطر شما حفظ كنه

خود شوهرت خيلي بي توجه و بي مسوليت هست

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2728
اجی داروی امام موسی کاظم رو براش بگیر بخوره..حتمن

داروي منتصب به امام كاظم

هزار با و مسولين و تلوزيون و همه جا داد زدن كه الكي هست

لطفا تجويز نكنيد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
ی راه حلی بدین ؟ چی بگم گوش بده ؟بترسونمش ؟ هی اخبار بد بهش بگم ؟ یا با مهربونی ؟ شما چی میگین ب شوهراتون ک گوش میدن . بخدا درموندم دیگ . طاقت ندارم ی مو از سرش کم شه
کار شما کاملا درسته الان همه همینجوری رعایت میکنن .  ما رعایتامون دقیقا مث اول کروناست یک ذره ک ...

اره ، یکی گرفته بود، البته الان خوب شده ، می گفت فقط پرستارا رو التماس می کردم ی امپولی چیزی بزنین من بمیرم، نمی تونسته درد رو تحمل کنه 

2738

ببین همسرمنم ماسک نمیزد  وقتی میرفت بیرون  ی روز خودمو زدم ب مریضی و تب و سرفه  ک آی کرونا گرفتم  بدبختم شدم و  خلاصه  شوهر بیچاره الان هروقت میره ماسک و دستکش و الکل   و وقتی هم ک میاد لباساشو توی حیاط میندازه رو طناب و میاد داخل

واي خِدا انشالله خدا خودش شوهرتو به خاطر شما حفظ كنه خود شوهرت خيلي بي توجه و بي مسوليت هست

انشالله . تو رو حدا دعا کن خواهری . نمیدونم باید چیکار کنم دیگ

2706