2733
2739
نگید صبر میکردی بخدا نمیشه دوران نامزدی از دور قشنگه دخالت خانواده ها پیش شوهر عقدیم میخوام بخوابم ب ...

کاملا با حرفات موافقم، دقیقا برای همین موضوعات رفتیم سر خونه زندگیمون، ایشالا خوشبخت بشی گلم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخیییییییی

قربونت برم مبارکت باشه

چرا ناراحت عروس که نباید ناراحت باشه

اصلا غصه نخور ایشالا کرونا تموم شد یه جشن بزرگ و حسابی میگیرید

عوضش با اینکارت جون عزیزات رو نجات دادی

2738
صبر ميكردي خب

خیلی وقت بود ندیده بودمت غلاغ

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

یه سالگرد ازدواج توپ بگیر ،دختر خاله من چند سال پیش عمو شوهرش دوهفته به عروسیش فوت کرد و اینا بدون عروسی رفتن خونه اشون سال بعدش سالگرد گرفت و همون لباس عروسی که خریده بود پوشید و فیلمبردار وارکست و همه چی 

هر چیز که در جستن آنی آنی!
چه جديد ي بلا🤨🧐 كي بودي قبلا😃

😉😉😉😉

تو کجا بودییی

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2706