2726
دیگه بدون پدر و مادر و برادر و خواهر نمیشد که! دو تا خانواده شدیم 16 نفر، تو باغ پدر شوهرم. بزن و بر ...

ب نظرم بهترین حالت بود ای کاش دوره منم کرونا بود یه لباس عروس میپوشیدم هزار پونصد نفر مهمان داشتیم کلی هزینه دو نفر بی شعور گند زدن ب عروسیم از دماغم در اوردن خیلی پشیمونم چون هنوز آثارش هست بهش فکر میکنم خیلی ناراحت میشم 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂👍👍👍 یکی گفته بود عروس چقدر بی حیا بود با باباش رقصید 

حالا جاری منم جشن نگرفت همه گفتن لابد حاملست ک حتی عکسم نگرفت 😐

زر زیاد میزنن

2728

عزیزم من مطمئنم خوشبخت ترین عالم میشی با این دل بزرگی که داری وقتی راضی نشدی که برای ۱ شب خوشی جون عزیزانتو ب خطر بندازی یعنی دل بزرگی داری.امیدوارم خوشبخت بشید

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

فدای سرت 

عروسی چی هست مردم کوفت میکنن میرن پشت سرشون رو هم نگا نمیکنن

حالا خیلی ناراحتی سالگرد ازدواج بگیری 

سیسمونی بگیر

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

نگید صبر میکردی بخدا نمیشه دوران نامزدی از دور قشنگه دخالت خانواده ها پیش شوهر عقدیم میخوام بخوابم بابام باید اجازه بده!!! هرجایی میخوای بری خوش بگذرونی دخالت میکنن چرا پولاتونو جمع کنید خرید نکنید بابا یعنی من نمیتونم با شوهرم ی شب برم بیرون بستنی بخورم؟؟ از هم دوریم بحث دعوا زیاد میشه چون مثلا مامان من میگ شوهرت باید فلان چیزو برات بخره اما شاید خودم باشم طبق شرایط همسرم صبر کنم تا جور بشه بعد بخره ازینور دلم میخواد برم پیش شوهرم ازینور نمیتونم هردقه اونجا برم و بیام بیرونم ک کرونا خطرناکه بخدا اسیر شدیم نامزدی خیلی سخته هی ب آدم میگن حامله نشی کاری نکنی چرا رفتی چرا اومدی میخوام تلفنی با همسرم بحث کنم عالم و آدم می‌فهمن هی میپرسن چیشده عزیزم کار خوبی کردی جشن. نگرفتی من هلاک عروسیم همه میدونن چ برنامه هایی داشتم اما هفته دیگ میرم خونم شاید جشن بمونه ب دلت اما کلی راحت شدی و آرامش داری

مبارک باشه عزیزم باور کن چیز مهمی رو از دست ندادی اگه برات مهمه سال بعد سالگرد بگیر حتما

من خودم ۵ سال پیش ازدواج کردم بدون عروسی و مراسم خیلی هم راضیم😊 فقط یه آتلیه رفتیم و ماه عسل😍

1500 نفر مهمون داشتید؟؟ خدایی چجور خرج عروسی  دادین!!!

ما ک ندادیم مامان باباهامون دادن تازه میگفتن دوشب باشه یه شبم حنا بندون من اصرار کردم یه شب کافیه  اگه دو شب یود دعو بالا میگرفت بزن بزن میشد  اون شب برادر شوهرم و داداشم بحث داشتن گفتم تو دلم ای کاش هیچوقت عروسی نگیرین جلو اون همه مهمون ابرو واسمون نزاشتن دوتاشونم بدون عروسی رفتن سر خونه زندگی بدون عروسی دلم شکسته بود کلی مهمان از شهرهای دیگه داشتیم یه مدت نقل مجلس بودیم انقدر برنامه بریزی دوبال بهترین لباس عروس و تالار تاج ارایشگاه اینا گوه زدن ب همه چی بعدم باهام خوب شدن ☹️

فقط جشن منو خراب کردن

کلاعروسی گرفتن همش حرص وجوش خوردن..ماقبل عروسیمون رفتیم کربلاهمون روزعروسیمون رسیدیم ازکربلافکرکن خسته وکوفته اینهمه راه بایدصبح بری ارایشگاه..اتلیه و..میوه کم گرفته بودن فیلم عروسی رونگاه میکنم همه دیسای میوه خالی😣😣تقصیربرادرشوهرم بود ماسپرده بودیم به اون میوه بگیره..درکل میخواستم بگم بهترین کاروکردین😊😊

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706