2733
2734
عنوان

كيا تو كرونا رفتن بيمارستان؟

323 بازدید | 36 پست

براي هرچيزي رفتيد رعايت كردنشون چطوري بود؟ محبوريم بريم يه شب هم بستريه  ميترسم از اونجا😬

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶

واسه کی میری؟؟؟😐

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

من فروردین رفتم

وحشتناک بود

اونجا بود قدرت کرونارو با تک تک سلولام حس کردم

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من فروردین رفتم وحشتناک بود اونجا بود قدرت کرونارو با تک تک سلولام حس کردم

واااي 

دولتي يا خصوصي؟ 

اخه ميگن تست ميگرن اول بد راه ميدن

سوژه مورد نظرو دیدی یا نه من در کمینشم👹😈

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
پدر شوهرم بستری بود دو شب شوهرم پیشش بود میگفت خوب بود بخش کرونا هم کلا جدا کرده بودن راه ورود خروج ...

اين بيمارستان ك ميخوايم بريم كلا كرونا نداره البته اگ تا اونموقع كرونا زياد نشه😬

مامانم ديگ شوني نهال؟

به من نگفته بودی خب😒

تو نت سرچ کن بعضی بیمارستانا مریض کرونایی پذیرش نمیکنن ببرش یه جا که کرونایی نیست

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
من خرداد 5 روز بودم تو بیمارستان کرونایی خودم خیلی رعایت میکردم خدا رو شکر مشکلی نبود

من ك خودمو سابيدم از رعايت 

ولي از دكتر و پرستار ميترسم☹️

به من نگفته بودی خب😒 تو نت سرچ کن بعضی بیمارستانا مریض کرونایی پذیرش نمیکنن ببرش یه جا که کرونایی ...

میگم خنگی میپری هوا خو مگه اونور نگفت😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
میگم خنگی میپری هوا خو مگه اونور نگفت😒

خب من نمیشینم بخونم😒😂از صب بدبختی دارم

من اردیبهشت سه چهار شب همراه مادرم بودم،،،بخش کرونا کاملا جدا هست ورود و خروجم جدا کردن ،،،خودمم ک الکلو دستکش و اینا برده بودم

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2706