2733
2734
عنوان

حس شیشمی داریم؟؟یه لحظه عاقا .

| مشاهده متن کامل بحث + 3237 بازدید | 547 پست
در مورد من وهمسرم وبد رفتاری های خانوادش بامن بگو حستو.تقصیر خواهرشوهرامه؟همسرم وپدرش حق رو می دونن ...

همسرت خوبه ولی نمیدونم چرا شوهر تو رو به چشم برداشتن وپدرشوهرت شوهرت رو دوست داره ولی فرق میزاره ...خواهرشوهرات رو هم خدا هدایت کنه ...حس میکنم تو اینده وضعتون خوب وخواهرشوهرات حسودن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
همسرت خوبه ولی نمیدونم چرا شوهر تو رو به چشم برداشتن وپدرشوهرت شوهرت رو دوست داره ولی فرق میزاره ... ...

ممنون که وقت گذاشتی برام.خدا خیرت بده.مادرشوهرم ودختراش از کرده هاشون پشیمون نیستن؟حست میگه من چه کنم ؟اصلا نمی تونم فراموش کنم.

امان از بی مادری.کاش مادرم بود وسالم بود وخودش کمک حالم بود وقتی زایمان کردم.تا الان اینا بسرم نکوبن .دعام کنید خانمی.

برای دختر منم میگی نزدیک دوسالشه خیلی کم غڋا و بد غذا و لجباز شده.درست میشه چکارش کنم

تو فصل تابستان همه بچه اینجورین...بزار بچه دنبال تو باشه ازت غذا بخواد وتو تزیین غذا شکلک درست کن خوشش بیاد...وغذایی درست کن مثلا مرغ نمیخوره  سینه مرغ رو چرخکرده کن کوکو درست کن

حس کسی که عاشقشم نسبت به من چیه؟؟؟؟ کی میبینمش؟؟؟؟ ازم خواستگاری میکنه؟؟ کی؟؟؟وو مشخصات عشقم ظاهرییش

نه لاغره نه چاق خوبه اندامش...پرمو هس...ته ریش داره...چشمای ریز؟

2706