2703
2553
عنوان

حس شیشمی داریم؟؟یه لحظه عاقا .

| مشاهده متن کامل بحث + 3237 بازدید | 547 پست
دوتا دختر پسر 

عزیزم من کی خونه دار میشم؟

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
فک میکنم مامانه نمیزاره...نمیدونم پسره به دردت میخوره بانه  ولی یه مردکامل میبینم نمیدونم این ...

حست راجع کنکور چیه؟پرستاری میارم؟

برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستیدبه نفس های پاکتون محتاجم❤ 😢
احساس میکنم شیطونی...همسرت دوست داره وعاشق بعضی از رفتاراته ... اینده اتون خوب پیش میره به جاهای خو ...

هههه شیطون از چه لحاظ؟؟ بهم ثابت کرده دوسم داره ولی خیییلی بداخلاق و فحاش شده

دو دلم برا رابطمون و اینده

حست میگه درست میشه؟؟ چیکار کنم آدم شه؟؟ 

گرخواهی که جهان در کف اقبال تو باشد                         خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
2714
ممنون میشم حستون و راجب سوالات من بگید من و عشقم بهم میرسیم؟کی؟ دلیل این رفتاراش چیه؟مشکلش چیه؟

فک میکنم نه

احساس میکنم یه جوری میخواد رابطه رو قطع کنه...از یه طرف هم نمیخواد ...اگه دوستت داشته باشه راستکی بهت میگه رابطه رو جدی میخوام ...عزیزم زیاد به حرفای من وبقیه حس ششمیا اعتماد نکن 

دوستتداره

من فردا با سه تا نامه ی روانپزشک میرم بیمارستان پیش. مسعول زایشگاه سزارینمو اگه اون تایید کنه دیگه تمومه تاییدش میکنه؟؟؟ 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2706