2737
2734

منم هنوزویارم شروع نشده ولی عجیب هوس کله پاچه میکنم چندروز پیش خونه مامانمیناکله پاچه بودکلی خوردم بازم دلم میخاست هنوزکه هنوزه آزرم نپریده

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
منم هنوزویارم شروع نشده ولی عجیب هوس کله پاچه میکنم چندروز پیش خونه مامانمیناکله پاچه بودکلی خوردم ب ...

اخ اخ😁 من آبدوغ خیار خیلییی دوست دارم و میخورم هرروز ولی فشارم پایینه و باید کم بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر گوشت و مرغ بخور و برنج و اینا رو کم کن...من بارداری ۲۰ کیلو چاق شدم فکر میکردم الان یه بچه ۵ ک ...

خوش بحالت خیلی حال میده چاق بشی همه بفهمن بارداری😂

من سر دخترم کلا چهار کیلو اضاف شدم بچم هم ۳۵۰۰بود 

ولی این یکی تا الان شش کیلو اضافه وزن دارم😍😍😍

2728
خوش بحالت خیلی حال میده چاق بشی همه بفهمن بارداری😂 من سر دخترم کلا چهار کیلو اضاف شدم بچم هم ۳۵۰۰ب ...

عزیزم چی میخوردی و چی کار میکردی بچه شده ۳۵۰۰خودت اضافه نکردی ؟

بنده ها خدا دارن ....
2738
عزیزم چی میخوردی و چی کار میکردی بچه شده ۳۵۰۰خودت اضافه نکردی ؟

هیچی بخدا کار خاصی نکردم غذا هم زیاد میخوردم ولی بیشتر گوشت و مرغ و حبوبات میخوردم ماه اخرم که صبحانم فقط کله پاچه بود تصور کن کله به اون بزرگی رو خودم تنهایی میخوردم 😂

ولی نون و برنج ماهای اول اصلا نمیتونستم بخورم بدم می اومد

خوش بحالت خیلی حال میده چاق بشی همه بفهمن بارداری😂 من سر دخترم کلا چهار کیلو اضاف شدم بچم هم ۳۵۰۰ب ...

نه بابا کجا خوبه...من ۷۰ بودم شدم ۹۰ الان بچم ۱۵ ماهشه رو۸۰ یا ۷۸ پایینتر نمیام لباسام دیگه اندازم نشدن   

سلام منم ۶ هفته و دو روزمه ..حالت تهوع اصلا ندارم ...ولی اشتهام خیلی زیاده... راستی گروه  بارداری واتس اپ یا تلگرامی سراغ ندارین لینکش رو بفرستین ؟

ﺗﻮ ﯾﮏ ﺯﻧﯽ ... ﻟﺒﺎﺱ ﺧﻮﺏ ﺑﭙﻮﺵ ! ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩﺕ ﻏﺬﺍﻱ ﺧﻮﺏ ﺑﭙﺰ ! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺻﺮﻑ ﻗﻬﻮﻩ ﺍﯼ ﺩﺭ ﻳﮏ ﺧﻠﻮﺕ ﺩﻧﺞ ﻣﻴﻬﻤﺎﻥ ﮐﻦ ! ﺑﺮﺍﻱ ﺧﻮﺩﺕ ﮔﺎﻫﯽ ﻫﺪﻳﻪ ﺍﯼ ﺑﺨﺮ ! ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﺭﻭﺣﺖ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺭﯼ .. ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺳﺮﺑﻠﻨﺪﯼ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﺁﻧﻮﻗﺖ ﺩﻳﮕﺮ ﺍﺯ ﺗﻨﻬﺎﻳﻲ ﺑﻪ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﭘﻨﺎﻩ ﻧﻤﯽ ﺑﺮﯼ ﻭ ﺍﮔﺮ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻳﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ .... ﺑﺮﺍﯼ ﯾﮏ ﺯﻥ ﻋﺰﺕ ﻧﻔﺲ ﻏﻮﻏﺎ ﻣﻴﮑﻨﺪ!