2733
2734

سلام دوستای عزیزم

سادات_ خانوم هستم

واسه چند تا از دوستای من که عضو سایت هستن مشکل به وجود اومده، انشاالله که با دعای خیر شما مشکلاتشون حل بشه

@پفسه    

@baran7166    

@بانورهایی97    

@jigali    

هر دعایی که در توانتونه بخونید حتی شده یه صلوات، انشاالله که برکتش به خودتون و زندگیتون برگرده ☺️

هر کسی هم که به دعای خیر دوستان نیاز داره، اسم خودش رو کنار این نشونه قرار بده تا دعا بشید:

✔️اسمتون

❌بهم ثابت شده دعای خانومای نی نی سایت گیراست و برای هر کسی از صمیم قلب دعا کنید، دعا هاتون میگیره😍😍

با یک یا علی دعا کردن رو شروع میکنیم، انشاالله به حق این ماه عزیز گره از کاره همه باز بشه و بهترین ها برای همه اتفاق بیفته🤲🤲🤲

⬅️اونایی که با همسرانشون به مشکل خوردن😞

⬅️اونایی که بچه دار نمیشن😭

⬅️اونایی که در انتظار خرید خونن😔

⬅️اونایی که ماشین میخوان,

⬅️اونایی که میخوان رزق و روزی زیاد میخوان😊

⬅️اونایی که مریض دارن😢😢

و خلاصه تمام مشکلات انشالله حل بشه😁

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا نجمه دعا کنید شفا بگیره😭😭😭 تاپیک پربازدیدا

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

سلام عزیزم . فدای محبتت بشم مرسی گلم خیلی خانومی ❤🤲🏻

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

۱۱۰ صلوات برای حاجت رواییمون به خیر و بزودی ان شاالله 🤲🏻

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2738

@دخترلاکچری20  

قربون دستت🤩😍

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
@دخترلاکچری20   قربون دستت🤩😍

خدانکنه فدات شم خوبی عزیزم،😍😍😍😍😍⁦❤️⁩

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
خدانکنه فدات شم خوبی عزیزم،😍😍😍😍😍⁦❤️⁩

مرسی مهربونم، من اگه تاپیک خودم بود پر بازدیدش نمیکردم ولی چون مال دوستانه میگم پر بازدید شه💐😘😘😘

انشالله هزار برابر دعا ها برگرده سمت خودت گلم 

مرسی مهربونم، من اگه تاپیک خودم بود پر بازدیدش نمیکردم ولی چون مال دوستانه میگم پر بازدید شه💐😘😘😘 ...

خیلی ممنون فدات شم الهی خودت هم حاجت روا بشی،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2706